جستجو
آرشیو

You are currently browsing the archives for the طنز category.

آرشیو مطالب در دسته بندی ‘طنز’

از قایق تا کشتی

پایگاه خبری انصارحزب الله: از آنجا که معاون سینمایی وزارت ارشاد فرموده‌اند:«معترضین به نمایش فیلم‌های فاسد خودشان فیلمنامه بیاورند ما نخوانده به آنها مجوز بدهیم» لذا طرح فیلمنامه «از قایق تا کشتی» به شرح زیر جهت تصویب منتشر می‌شود! مرد است و قولش!

در ابتدای فیلم جمله وزیر ارشاد (آقای حسینی) در جشنواره سی‌ام فیلم فجر روی پرده می‌آید که: « ما می‌خواهیم قایق سینما را به کشتی تبدیل کنیم!» و سپس فیلم آغاز می‌شود!

وزیر ارشاد در حالی که یک قایق زنگ زده را به ماشینش بکسل کرده جلوی وزارت ارشاد توقف می‌کند و چند لحظه بعد یک تریلی سر می‌رسد و مقداری تیر و تخته کنار قایق خالی می‌کند! ادامه مطلب »

گشتی در ارشاد باکارگردانی سهیل سعیدی

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله،هفته نامه یالثارات الحسین(ع) در ستون سیاست به روایت همولایتی نوشت:فیلم سینمایی «گشتی در ارشاد» بانویسندگی و کارگردانی سهیل سعیدی در بخش مسابقه سی و یکمین جشنواره فیلم فجر در بهمن ماه ۹۱ شرکت کرد و موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه، بهترین کارگردانی و بهترین فیلم گردید. داستان این فیلم درباره سه نفر لمپن و خلافکار است که خود را وزیر ارشاد، رئیس سازمان سینمایی وزارت ارشاد و مدیرکل ارزیابی و نظارت سازمان سینمایی جا زده وبه این وسیله از کارگردانان، تهیه کنندگان و عوامل سینمایی اخاذی می‌نمایند!

در این میان «فری» که رئیس باند سه نفره خلافکاران محسوب می‌شود و خود را وزیر ارشاد جا زده است عاشق نیوشا (یکی از بازیگران زن سینما) می‌شود و پی می‌برد که تهیه کننده و کارگردان فیلم «خیلی خصوصی» که نیوشا برای بازی در آن قرارداد بسته از او توقع روابط نامشروع دارند. ادامه مطلب »

تطهیر

مدتی پیش شبکه اول سیمای برادر ضرغامی در یک عمل انتحاری و در زمانی طولانی مبادرت به پخش قرائت قرآن توسط قاری محترم جناب آقای اسفندیار جان رحیم مشایی نمود! در این رابطه پیشنهاد می ­شود:

۱-       ار این پس شبکه قرآن و معارف سیما پخش تلاوت­ های استاد مشایی را نیز در برنامه­ های خود (مثلاً تلاوت ­های درخواستی یا تلاوت­ های مجلسی!) قرار دهد! ادامه مطلب »

هزینه نقد

دکتر مرندی (نماینده تهران): من احمدی ­نژاد را از خودم عدالت محورتر و دلسوزتر می­ دانم و مواضع من به معنی زیر سؤال بردن رئیس جمهور نیست و بنده در انتخابات به ایشان رأی داده ­ام و فقط از ایشان می­ خواهم در مسائلی مانند بحث تنظیم خانواده با کارشناسان مشورت کنند و الزاماً همه چیزهایی که به ذهن ایشان می ­رسد، مورد بررسی همه جانبه قرار نگرفته است. (همشهری ۹/۰۲/۸۹)

۱-       اولین نکته ­ای که بعد از دیدن این بیانات به نظر می ­رسد آن است که این بنده خدا با کلی ترس و لرز یک نقدی به بیانات رئیس جمهور وارد کرده! آن هم در مقام یک کارشناس و یک نماینده اصول ­گرای مجلس! شاید بنده خدا ترسیده به سرنوشت مصباحی مقدم دچار شود! ادامه مطلب »

در سوگ فارس

انتصاب یک استاندار جوان (در حد جوان ترین استاندار در بیست سال اخیر کشور!) بی تجربه، غیربومی، نا آشنا با مسائل استان فارس به استانداری این استان جند معنی می تواند داشته باشد:

  • معنی اول) در سراسر این استان یک آدم به درد بخور پیدا نشده تا آن حد که رئیس جمهور مجبور شده اولین کسی که دم دستش بیابد را به استانداری فارس منصوب کند! (طبیعتاً اگر در این استان یک آدم در حد واندازه استاندار فعلی پیدا می شد آن وقت دیگر یک آدم غیر بومی و غیرآشنا با مسائل این استان به عنوان استاندار منصوب نمی شد!) ادامه مطلب »

ستاد ضربه فنی

احمدی نژاد: ستادی جهت زمین زدن دولت تشکیل شده است!(خبر۲۱/۸/۸۸)

بنا به اطلاعات واصله اعضای این ستاد عبارتند از:

۱- (ا،ج،م) نامبرده ریاست این ستاد را بر عهده داشته و در طول فعالیت این ستاد(از ابتدای سال۸۴ تا به امروز) از انجام هر کاری که بشود و تصورش را بکنید جهت به زمین زدن دولت رویگردان نبوده است! شرکت در جلسه رقص بانوان در ترکیه، صدور مجوز بی حجابی خانم های توریست و خارجی در ایران، به رسمیت شناختن ملت اسرائیل، تمجید و تجلیل از تمدن آمریکایی، ارائه تئوری مردن خدا در صورت مردن انسان، طرح نظریه رسیدن قد انسان تا خداوند، به باد دادن میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور، دعوت از محمدرضا گلزار به ریاست جمهوری  و گرفتن وقت ملاقات فوری با رئیس جمهوری برای نامبرده، همراهی با انجمن حجتیه و… از جمله کوچکترین اقدامات اسفندیار جان مشایی در مقام ریاست ستاد ضربه فنی کردن دولت بوده است! ادامه مطلب »