جستجو
آرشیو

بدحجابی‌های اخیر یک فتنه به تمام معنا مستقل است

محمدصادق کوشکی در حاشیه سفر به اردبیل اظهار داشت: بحث حجاب و عفاف بستگی به امنیت و تمامیت جامعه دارد و چون جامعه ما جامعه خانواده‌محوری است اگر حجاب و عفاف در آن رعایت نشود جامعه دچار فروپاشی می‌شود.

وی تصریح کرد: حجاب نه تنها یک اصل دینی است بلکه در تقویت، همبستگی و امنیت ملی نیز تاثیرگذار است و هرکس دلش برای امنیت ملی ایران و نظام اسلامی می‌سوزد باید وارد میدان عمل شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیر‌الدین طوسی اظهار داشت: بحث ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و پیشگیری از بی‌حجابی و بی‌عفتی چند لایه موازی دارد و ما با همان حالت که کار فرهنگی برای ترویج حجاب می‌کنیم و به همان اندازه که کار فرهنگی برای نشان دادن زشتی‌های بی‌حجابی و نشان دادن عواقب بی‌حجابی و بی‌عفتی می‌کنیم باید کار امنیتی و انتظامی هم انجام داد.

این استاد دانشگاه گفت: دشمنان ما روی این قضیه سرمایه‌گذاری کرده‌اند و نمی‌شود تنها به کار فرهنگی اکتفا کرد بلکه باید به موازات کار فرهنگی، تبلیغی و ترویجی، کار امنیتی و قضایی را نیز در دستور کار قرار دهیم.

کوشکی در پاسخ به سؤالی در مورد این که بی‌حجابی‌های اخیر دنباله فتنه پس از انتخابات سال گذشته است، اظهار داشت: این قضیه یک فتنه مستقل است که از قدیم و بعد از جنگ تحمیلی دشمن به آن دامن زده و در سال ۷۰ نیز رهبر معظم انقلاب با حساسیت بحث تهاجم فرهنگی را مطرح کردند تا جامعه متوجه چنین آسیب‌ها و خطراتی باشد.

وی ادامه داد: دشمنان ما روش‌های مختلفی را برای نابودی انقلاب در پیش‌گرفته‌اند که یکی از این روش‌های قدیمی و جدی آنها ترویج بی‌عفتی و بی‌حجابی در کشور است که در این مسیر سعی می‌کنند با متدهای مختلف با حساسیت‌ها و غیرت ملت بازی کنند.

کوشکی گفت: کشورما به دلیل اینکه خانواده‌محور است و همچون ساختمانی است که آجرش خانواده است و بی‌عفتی و بی‌حجابی سبب فروپاشی نهاد خانواده می‌شود به همین دلیل بایستی درصدد خنثی کردن این توطئه‌ها بود.

این استاد دانشگاه‌های تهران در بخش دیگری از سخنان خود در بیان رجوع به اندیشه متعالی امام(ره) اظهار داشت: امام یک راهنماست در واقع رهبری دینی به معنی کامل در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی و اخلاقی که ما امروز محتاج چنین اندیشه جامع و کاملی هستیم.

کوشکی رجوع به اندیشه‌های امام را ضروری عنوان کرد و افزود: چون امام مروج و داعی به دین بود ما محتاج هستیم به دین خدا رجوع کنیم چراکه امام واسطه ما با دین خدا و زمینه‌ساز آشتی و آشنایی با احکام ارزشی خداوند است.

۲پاسخ به “بدحجابی‌های اخیر یک فتنه به تمام معنا مستقل است”

 • سلام
  خدا قوت
  با مطلب :
  > نردبانی برای صعود – چاهی برای سقوط<
  تحلیل وبررسی مدیریت رهبری در حوادث بعد از انتخابات !!!
  به روزیم!!
  خوشحال میشویم به ما سر بزنید و با نظرات خود ما را را راهنمایی کنید!
  به دلیل زحمات زیاد که بابت این مطالب کشیده شده لطفا شما نیز به دیگر دوستان اطلاع دهید!
  منتظرتان هستیم!!!
  شهادت نصیبتون…

 • بنام خدا. با مطلبی تحت عنوان”ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم” به روزم. منتظر بازدید و نظر شما. یا علی

یک نظر بگذارید