جستجو
آرشیو

هزینه نقد

دکتر مرندی (نماینده تهران): من احمدی ­نژاد را از خودم عدالت محورتر و دلسوزتر می­ دانم و مواضع من به معنی زیر سؤال بردن رئیس جمهور نیست و بنده در انتخابات به ایشان رأی داده ­ام و فقط از ایشان می­ خواهم در مسائلی مانند بحث تنظیم خانواده با کارشناسان مشورت کنند و الزاماً همه چیزهایی که به ذهن ایشان می ­رسد، مورد بررسی همه جانبه قرار نگرفته است. (همشهری ۹/۰۲/۸۹)

۱-       اولین نکته ­ای که بعد از دیدن این بیانات به نظر می ­رسد آن است که این بنده خدا با کلی ترس و لرز یک نقدی به بیانات رئیس جمهور وارد کرده! آن هم در مقام یک کارشناس و یک نماینده اصول ­گرای مجلس! شاید بنده خدا ترسیده به سرنوشت مصباحی مقدم دچار شود!

۲-       بنابر احادیث اگر مردم بترسند با حاکمی به صراحت صحبت کنند و او را نقد کنند آن حاکم یک جای کارش می ­لنگد!

۳-       بدون تعارف آقای احمدی ­نژاد و یارانشان آن قدر هزینه نقد رئیس جمهور و دولت را بالا برده ­اند که حتی کارشناسان متدین و نمایندگان اصول­ گرای مجلس هم جرأت نقد کارشناسانه دولت و رئیس آن را ندارند!

۴-       به هر حال آن­ هایی که با تمام این هشدارها هنوز به فکر نقد دیندارانه و کارشناسانه رئیس جمهور و دولتند بهتر است از سرنوشت صفارهرندی، محسنی اژه ­ای، باقری لنکرانی، مصباحی مقدم، احمد توکلی و الیاس نادران عبرت گرفته و مثل خیلی ­های دیگر به تعریف و تمجید از دولت ­های نهم و دهم و رئیس آن مشغول شوند! هم حرمتشان محفوظ می ­ماند و هم نانشان آجر نمی­ شود!

۵-       و البته به ما مربوط نیست که چند سال بعد همین ­ها که امروز به پاچه ­خواری و به­ به و چه ­چه دولت ­های نهم و دهم مشغولند شدیدترین نقدها را علیه این دولت­ ها و احمدی ­نژاد رو خواهند کرد! درست همان بلایی که چند سال پس از خاتمه ریاست جمهوری گریان هاشمی را گرفت!

۲پاسخ به “هزینه نقد”

  • محمد:

    قشنگیش به اینه که بی بی سی هم مثل شما نگران حجاب شده؟؟؟

  • آفای دکتر وب‌سایت شما خیلی عالی و چشم‌نواز میباشد و با قابلیت سرچ دقیق و منوی کاملا مرتب و آرشیو کاملا منظم و رنگ پس‌زمینه بسیار آبی هست که رنگ آرامش و نیز معنویت فیروزه‌ای ایرانی اسلامی می‌باشد و انسان را به عمق تاریخ سرشار ایران‌زمین دعوت می‌کند و عکس‌تان چقدر خوب است و هرچه بگویم کم گفته ام. لذا می‌خواستم، نه اینکه انتقاد کنم، فقط عرض کنم فونت کامنت‌ها یک خرده یک جوری است و اگر بشود تاهوما باشد خیلی بهتر.
    به این می‌گویند روش انتقاد صحیح که هم‌اینک یاد گرفته شدیم!

یک نظر بگذارید