جستجو
آرشیو

رئیس بعدی دانشگاه آزاد باید مدیریت متمرکز فعلی را تغییر دهد

محمدصادق کوشکی عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی، در خصوص انتخاب رئیس آتی دانشگاه آزاد، به خبرنگار ما گفت: اولویت اصلی کسی که ریاست این مجموعه را برعهده می‌گیرد این است که برای اداره این مجموعه بسیار عظیم و متعلق به بیت‌المال، دارای گستردگی و وسعت نظر باشد.

وی ادامه داد: رئیس جدید دانشگاه آزاد باید بتواند فضای بسته و این مدیریت متمرکز مفسده‌انگیز را تغییر دهد.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی با اشاره به اینکه رئیس جدید دانشگاه آزاد باید به تدریج این دانشگاه را به سمتی هدایت کند که بر طبق اساسنامه و در چارچوب مقررات جمهوری اسلامی حرکت کرده و آن را به یک مجموعه رو به رشد و غیرمتمرکز تبدیل کند، اضافه کرد: اگر شرایط فعلی دانشگاه تغییر نکند، صالح‌ترین افراد نیز اگر بخواهند سیستم بسته و متمرکز قبلی دانشگاه آزاد را ادامه بدهند، بدون تردید دچار مشکلات و مفاسدی می‌شود که مدیریت فغلی این دانشگاه خواسته یا ناخواسته دچارش شد.

وی در ادامه با بیان اینکه رئیس جدید دانشگاه آزاد باید ملاک‌ها و معیارهای یک مدیر کامل را داشته باشد، تأکید کرد: رئیس جدید دانشگاه آزاد باید فردی باشد که وسعت نظر داشته و تجربه اداره موسسات عظیم را داشته باشد.

عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی در خصوص احتمال انتخاب مجدد جاسبی، تصریح کرد: جاسبی هر مقدار توان و شگرد مدیریتی داشته، عرضه کرده است و دانشگاه آزاد نیاز به خون تازه دارد.

یک نظر بگذارید