جستجو
آرشیو

جمهوری اسلامی قدرتمند تر از آن است که مخالفانش دو بازی خورده استعمار باشند

محمد صادق کوشکی؛ استاد دانشگاه در گفتگو با عصر امروز با بیان اینکه سران اصلی فتنه آمریکا و اسرائیل هستند، اظهار داشت: مقام معظم رهبری نیز بارها بر این نکته تاکیید داشته اند که فتنه سال ۸۸ از خارج از مرزها کشور طراحی شده بود و عده ای در داخل کشور نقشه دشمنان را پیدا کردند.

وی با اشاره به اینکه موسوی و کروبی بازیگران سیاست های استکباری  آمریکا و اسرائیل بودند، گفت: مقام سران فتنه عنوان بزرگی برای شکست خوردگان انتخابات سال گذشته است؛ زیرا جمهوری اسلامی خیلی مهمتر و قدرتمند تر از آن است که مخالفانش دو بازی خورده استعمار و مرده سیاسی باشند.این کارشناس مسائل سیاسی به سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران در برخورد با فتنه گران انتخابات سال ۸۸ و عزلت نشینی آنها اشاره و تصریح کرد: این افراد زمان زیادی است که مرده سیاسی به حساب می آیند که حتی ارزش بازداشت و محاکمه را هم ندارند.

وی در پایان با اشاره به این که  بازیگران طرح های استکبار در داخل با اقدامات عجیب به دنبال مطرح کردن خود در نزد افکار عمومی هستند، گفت: در جنبش به اصطلاح سبز کسی را نمی توان پیدا کرد که کروبی و موسوی را به عنوان رهبر این جنبش قبول داشته باشد.

کوشکی خاطرنشان کرد: در سال گذشته افرادی به واسطه هیجان های انتخاباتی از موسوی و کروبی حمایت کردند اما به مرور زمان و با روشن شدن حقایق صف خود را از آنها جدا کردند و به صف ملت ملحق شدند.

یک پاسخ به “جمهوری اسلامی قدرتمند تر از آن است که مخالفانش دو بازی خورده استعمار باشند”

  • سعید:

    سلام دکتر جان
    این جوری بیخیال این چند نفر شدن باعث سرد شدن میشه سرد و کمرنگ شدن خیلی چیزها. ما حق نداریم با این جور تحلیل های ناقص موقعیت داخلی و خارجی انقلاب اسلامی و جمهوریی اسلامی رو به خطر اندازیم. من نمیگم با اینها چیکار کنیم فقط میگم اینجوری بیخیال وجودشون در جامعه نشیم….

یک نظر بگذارید