جستجو
آرشیو

معنویت و عدالتخواهی نقطه مشترک قیام‌ ملت‌ها علیه مستکبران است

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ محمدصادق کوشکی، عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیر گفت: فضای غرب به دلایلی همچون توجه به معنویت در اروپا و عدالت‌خواهی برای تحقق این فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه حرکت بیداری تا قلب اروپا پیش خواهد رفت، مساعد است.

وی با ذکر اینکه افزایش جمعیت مسلمانان در اروپا نیز زمینه دیگری برای این قیام خواهد بود، اظهار کرد: جمعیت مسلمانان در اروپا موجب یک نوع آگاهی و توجه به اسلام در میان مردم این قاره شده است که این جمعیت بزرگ در اروپا در معرفی اهداف اسلام و آرمان‌های این دین بزرگ الهی و نیز افشای چهره پلید حکام غربی نقش مهمی دارد.

کوشکی با تاکید براینکه آگاه شدن مردم اروپا و نیز افشا شدن ظلمی که غرب علیه بشریت انجام داده است موجب می‌شود تا بیداری در این قاره افزایش پیدا کند، گفت: بیداری حرکتی رو به رشد است و هیچ قدرتی نخواهد توانست آن را در مرزهای یک کشور یا یک منطقه متوقف کند و قطعا شاهد چنین بیداری در مردم اروپا خواهیم بود، سازمان‌های غیردولتی در اروپا نقش مهمی در آگاه‌سازی ملت‌ها دارند.

عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیر با بیان اینکه این قیام‌ها موقعیت جهان اسلام را در دنیا ارتقا می‌بخشد، بیان کرد: بیداری اسلامی یک حقیقت است که هر روز بر ابعاد آن افزوده می‌شود و اسلام در آینده اقتدار بیشتری خواهد داشت.

کوشکی با ذکر اینکه میان قیام مردم منطقه و قیام آینده ملت‌های اروپایی اشتراکاتی وجود دارد، عنوان کرد: گرایش به معنویت و عدالتخواهی از وجوه مشترک قیام‌ ملتها علیه مستکبران است اسلام‌خواهی یکی از نتایج قیام آینده مردم اروپا خواهد بود

۲پاسخ به “معنویت و عدالتخواهی نقطه مشترک قیام‌ ملت‌ها علیه مستکبران است”

یک نظر بگذارید