جستجو
آرشیو

بسترسازی برای آب‌بازها، خز بازها و موفرفری‌ها

سالار شهیدان در آخرین لحظات عاشورا از سپاه کفر خواستند که اگر دین ندارند لااقل آزادمرد باشند! در این لحظات ناگزیریم از مسئولان نظام بخواهیم اگر دین واحکام الهی و حرمت آنها و فلسفه وجودی نظام اسلامی برایتان مهم نیست لااقل تداوم مناصب فعلی برایتان مهم باشد!

۱- جمهوری اسلامی بر ایمان مردم بنا شده است! اگر ایمان مردم خدشه‌دار گردد آنگاه نظام هم متزلزل خواهد شد و اگر ایمان مردم سست شود آنگاه نظام به سادگی فرو خواهد ریخت!

۲ – اما معلوم نیست که چرا مسئولان ارشد نظام از فهم این نکته بدیهی عاجزند؟ آیا مساله پیچیده است (که نیست!) یا عزیزان خود را به نفهمیدن و تغافل زده‌اند؟

۳- آنچه این روزها در قالب آب‌بازی مختلط دختران و پسران فاسد در یکی از پارکهای تهران، تجمع مشتی لاابالی در پارک پردیسان، گردهمایی مختلط فاسدان منحرف و موفرفری در یکی دیگر از پارکهای تهران، جشن‌های مبتذل موسوم به انتظار در جنوب شهر تهران و… یکی پس از دیگری به جامعه عرضه می‌شود حداقل نماد این غفلت یا تجاهل مسئولان عالیرتبه اجرایی، قضایی و تفنینی مملکت در خصوص مبانی نظام اسلامی است!

۴- بنا به گفته دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور ۷/۶۲ درصد از زنان موجود در سطح شهر تهران در اسفندماه سال ۸۸ حدود شرعی و پوشش را رعایت نمی‌کرده‌اند! (حال وضعیت امسال تابستان را حدس بزنید!) ایشان همچنین از تحقیقی سخن گفته‌اند که بنابر نتایج آن شانس زنان و دختران چادری برای اشتغال بسیار کمتر از زنان و دختران غیرچادری است! به تعبیر ایشان جامعه به زنان می‌گوید اگر خواهان شغل هستید باید چادرتان را بردارید!* حال این واقعیت‌های تلخ را با تاکیدات رهبر انقلاب در خصوص چادر مقایسه کنید که فرموده‌اند: «چادر بهترین نوع حجاب است!» از این مقایسه چه نتیجه‌ای می‌توان گرفت؟

۵- دشمنان نظام و انقلاب از ترویج مفاسد اجتماعی و فحشا به دنبال تضعیف پایه‌های دینی نظامند و هیچ حرامی مانند فساد اخلاقی و فحشا قدرت به فساد کشاندن بنیان‌های اعتقادی نظام را ندارد و دشمنان دقیقا از این راهکار ورود پیدا کرده و جالب آنکه دامنه غفلت یا تجاهل مسئولان ارشد نظام در برابر این تهاجم اساسی و بسیار خطرناک تا آنجاست که برخی این عزیزان به تماشاچی بودن صرف بسنده نمی‌کنند بلکه جاده‌صاف‌کن این تهاجم شده و پول و امکانات کشور را در اختیار این تهاجم قرار داده‌اند!

۶- وقتی در نقش فساد و فحشا در سست کردن و تخریب پایه‌های اعتقادی نظام تردیدی وجود ندارد (که بارها دشمنان نظام و انقلاب بر این مهم صحه گذارده‌اند) آنگاه سکوت کامل و یا همکاری مسئولان نظام با روند گسترش اسفبار فحشا، فساد و منکرات در جامعه چه معنایی خواهد داشت؟ در خوش‌بینانه‌ترین حالت نتیجه آن است که مسئولین را نسبت به این خطر غافل و جاهل بدانیم ولی نتیجه‌گیری‌های واقع‌بینانه‌تری نیز می‌توان داشت!! آیا همراهی و جاده‌صاف‌کنی برخی از مسئولان بلندپایه در مسیر تسهیل بی‌عفتی و بی‌حجابی و تبدیل آن به یک امر عادی و معمولی در جامعه را نیز باید به پای غفلت یا جهل گذاشت؟

۷- در صورت تداوم روند فعلی گسترش ثانیه‌ای فساد و فحشا و عادی‌سازی آن، نظام اسلامی نباید توقع دوام و بقا داشته باشد! چرا که این روند انهدام کامل پایه‌ها و مبانی اعتقادی نظام را هدف گرفته و با کمال تاسف بایستی اذعان کرد تا حدود زیادی نیز به موفقیت رسیده است!

۸- سالار شهیدان در آخرین لحظات عاشورا از سپاه کفر خواستند که اگر دین ندارند لااقل آزادمرد باشند! در این لحظات ناگزیریم از مسئولان نظام بخواهیم اگر دین واحکام الهی و حرمت آنها و فلسفه وجودی نظام اسلامی برایتان مهم نیست لااقل تداوم مناصب فعلی برایتان مهم باشد! چون در صورت ادامه روند فعلی فساد و فحشا دیگر نه از تاک نامی باقی خواهد ماند و نه از تاک نشان!

۶پاسخ به “بسترسازی برای آب‌بازها، خز بازها و موفرفری‌ها”

 • با سلام و تبریک عید فطر
  به نظر می رسد تحولات سوریه مسیر خطرناکی را در پیش گرفته و احتمال حمله ی قریب الوقوع نیروهای غربی و منطقه ای به سوریه بعید نیست. با این تفاسیر اگر ممکن است تحلیلی درخصوص شرایط سوریه و واکنش ایران دربرابر تهدید احتمالی سوریه منتشر کنید. با در نظر گرفتن این نکته که شما در اردوی سیاسی نهاد ۸۸ در دانشگاه شهید عباس پور تاکید کردید اگر ایران به وعده هایی که می دهد عمل نکند راه را برای هجوم دشمنان به مرزهای خود باز کرده است.
  با سپاس

 • مظفری:

  با سلام
  مثل همیشه عادلانه و به حق گفته اید
  درود بر شما

 • فدایی ولایت:

  با سلام
  جناب دکتر عزیز
  بنده فردی میانسال هستم که بخشی دین خودر را به کشورم با شرکت در جنگ عراق و ایران …و مجروح شدن ادا کردم .چند ابهام دارم :
  -شما نمونه با سواد اجتماع هستید .مردم ما الان به مدرک ها و عمق سواد واقعی برخی تردید دارند .ایا یک انسان با سواد واقعی در گفتار شباهت به افرادی دارد که سواد بسیار کمتری دارند ؟به عبارتی همان اصطلاحات و دشنام های یک فرد عامی ۲۰ ساله را در مقالات خود می اورند ؟
  -به نظر شما گران شدن ارز و طلا انهم در حالی که طلا می رود قیمتهای نجومی پیدا کند …یک امر مربوط به ثروتمندان است ؟ایا تحصیلات و اطلاعات شما چنین چیزی را نشان می دهد ؟یا کمک می کند مردم فقیر تر شوند ؟
  -ایا مظور شما این است که مردم مسایل مربوط به عدم مدیریت زندگی خود را توسط مذهبی های تند رو را فراموش کنند ؟و به مطالب درگیری با جهانخواران بپردازند و شبها پس از برگشت به خانه به خاطر نداری خود جلوی زن و بچه اشک بریزند ؟شما راضی به دردو رنج مردمید ؟
  -به نظر شما شرایطی که در ان کمترین شفافیت وجود دارد و خبر رسانی وجود ندارد و مردم نامحرمند .شرایط انقلابی است ؟

 • فدایی ولایت:

  شما فساد را در موفرفری بودن و اب بازی یافتید اقای دکتر !!!ولی برای من فساد ان است که زندگی من و فرزندانم را به یغما برده !و ۳۰ سال است که هر روز بیچارتره و مفلوک تر می شویم .فساد هر جاییکه هست مردم فقیر هم تولید می کند .

 • فدایی ولایت:

  به نظر خیلی ها افراط و بر خورد نادرست تصویر بدی از دین در میان مردم ساخته .و خود این مطلب اعتقادات مردم را سست کرده .چرا دشمن هراسی را جایگزین نقد کسانی می کنید که تحت لوای مذهبی بودن تیشه به اعتقادات مردم عادی جامعه زدند ؟این فرار رو به جلو توسط عده ای است که خود را از دایره تقصیر کنار می کشند .

 • فدایی ولایت:

  اتفاقا من در کردستان بودم و ان موقع کومله به ما حمله می کرد .و ما نفرتی عجیب از انها داشتیم .تعدادی از همقطارانم در انجا شهید شدند .
  ولی متاسفانه امروز امثال شما را در پس این شهدایی که جان شیرین خود را تسلیم می کنند می بینم .انها در بدترین شرایط وارد نبرد می شوند و تو اینجا شعار انسانیت می دی .شعار دین می دی .از مردم می خواهی به بدبختی شان بیش از این فکر نکنند .و به تو بپیوندند که معلوم نیست برای چی مابقی مسولین را مورد حمله قرار می دهی ؟

یک نظر بگذارید