جستجو
آرشیو

چه کسانی در رسمی شدن اباحه گری در جامعه مقصرند؟

۱- «یکی از روش‌های استکبار برای مقابله با ملتهای مستقل، ایجاد ناامنی اجتماعی و اخلاقی و روحی در جامعه است و رواج بی‌بند و باری اخلاقی و سست کردن پایه‌های اخلاق محصول طراحی استکبار است و بدون امنیت اجتماعی و اخلاقی پیشرفت و سربلندی کشور ممکن نخواهد بود.» رهبر انقلاب و فرماندهی کل قوا این بیانات را در جمع فرماندهان و دانش‌آموختگان نیروی انتظامی مطرح نموده‌اند و بی‌تردید مخاطب اولیه این عبارات نیروی انتظامی است.

۲- مروری هر چند سطحی بر وضعیت اخلاق و عفت عمومی در جامعه این حقیقت تلخ را آشکار می‌‌سازد که هر چه دشمن بر شدت تهاجم خود در ترویج بی‌بند و باری اخلاقی و سست کردن پایه‌های اخلاق افزوده، به همان میزان غفلت و بی‌توجهی مسئولان و مدیران ارشد نظام نسبت به این خطر بنیان‌کن افزایش یافته است! و طبیعی است که نتیجه چنین نامعادله‌ای افزایش قربانیان این تهاجم باشد. افزایش وحشتناک میزان طلاق (به خصوص در شهرهای بزرگ)، کاهش تمایل به ازدواج، گسترش کم‌سابقه بیماری ایدز از طریق روابط نامشروع، عادی شدن بی‌حجابی و حتی تبدیل آن به یک ارزش غیررسمی، ازهم گسیختگی خانواده‌ها، کاهش سن فساد و فحشا تا مرز نوجوانی، عادی شدن روابط و دوستی‌های حرام میان جنس مخالف و… همگی نمادهای افزایش بی سابقه تلفات جبهه خودی در برابر هجوم بی‌سابقه دشمنان اسلام و انقلاب و نظام به اخلاق و عفت عمومی جامعه‌اند! هجومی که در برابر خود هیچ مدافع هوشیاری مشاهده نکرده و نمی‌کند! (فقط به عنوان نمونه می‌توان به افزایش ۵/۵ درصدی طلاق در سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته و تداوم این روند صعودی در ۵ سال اخیر اشاره کرد!)

۳- غفلت یا تغافل روزافزون متولیان دفاع در برابر تهاجم همه‌جانبه استکبار به پیکره امنیت اخلاقی و عفت عمومی کار را به جایی رسانده که عوامل و فریب‌خوردگان موج ابتذال و بی‌عفتی به صورتی رسمی و علنی به زیر پا گذاردن خطوط قرمز اخلاقی و فقهی جامعه می‌پردازند و طلبکارانه به دنبال به رسمیت شناخته شدن مرز‌شکنی‌های خود هستند! (مانند تجمعات اخیر اراذل و اوباش فرهنگی به بهانه‌های مختلف در اماکن تفریحی یا مقاومت گستاخانه در برابر نهی از منکر و حتی اقدامات قانونی مامورین که جراحت و نابینایی تعدادی از ناهیان از منکر در چند ماهه اخیر صرفا نمونه‌هایی کوچک از این گستاخی و حریم‌شکنی محسوب می‌شود.)

۴- هنگامی که جانشین فرمانده نیروی انتظامی با صراحت اعلام می‌دارد که «ناجا وظایف خود در خصوص حجاب را به صورت کامل انجام داده است» یقین می‌کنیم که مخاطب اولیه فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص امنیت اخلاقی و اجتماعی، ناجا و فرماندهان آن بوده‌اند! وقتی اظهارنظر سردار رادان هیچ انطباقی با واقعیت‌های موجود ندارد، وقتی وضعیت برهنگی، فحشا و بی‌حجابی در سواحل گیلان، مازندران، قشم، کیش و … در سال جاری و غیبت معنی‌دار عوامل ناجا در برابر بی‌حجابی و بی‌عفتی حاکم بر فرودگاه‌ها، مراکز خرید، پارک‌ها، پیست‌های اسکی، اماکن تفریحی و… را با گزارش سردار رادان منطبق می‌کنیم درمی‌یابیم که عزیزان ناجا با عبور معنی‌دار از هشدارهای فرماندهی کل قوا در برابر بی‌سابقه‌ترین هجمه به تارو پود ایمان مردم مسلمان ایران خود را به خواب زده‌اند!

شاید تغافل بهترین واژه برای توصیف عملکرد ناجا در این خصوص باشد! و صد البته که سایر دستگاه‌ها اعم از قوه قضائیه، دولت و صداوسیما نیز در این تغافل و تقصیر دوشادوش ناجا متهم و مقصرند!

علیرغم مخالفت صریح رهبر انقلاب و سایر مراجع، زنان و دختران عمدتا بی‌حجاب و بد پوشش به افتضاح‌ترین شکل ممکن در استادیوم آزادی حاضر می‌شوند و لا به لای مردان به رقص و پایکوبی به افتخار تیم ملی والیبال می‌پردازند! تیمی که اعضای آن در برابر زیر پا گذاردن بدیهی‌ترین حکم فقهی (دست دادن با خانم داور) نه تنها جریمه و مجازات نشدند بلکه جایزه نیز گرفتند و البته از میزان جایزه خود دلخور هم بودند! آن هم در حالی که مدیران و مسئولان وزارت ورزش در مقابل این خلاف شرع و دهن‌کجی به مبانی اخلاق و عفت عمومی تنها تغافل را پیشه خود نموده‌اند و تنها همّ و غمشان در بهترین حالت کسب مدال و زدن گل و قهرمانی است! (هر چند به قیمت توهین به باورهای اخلاقی یک ملت تمام شود!)

وقتی یک کودک با تحصیلات سوم ابتدایی هم می‌تواند از حرمت حضور زنان در محل ورزش مردان نیمه برهنه مطلع شود، چگونه وزارت ورزش با آن همه طول و عرض و آفتابه لگن همچنان مجوز ورود زنان و دختران عموما بی‌حجاب را به محل مسابقات والیبال و بسکتبال مردان صادر می‌کند؟ آیا این رفتار جز تغافل و بی‌اعتنایی به سست شدن مبانی اخلاقی جامعه معنای دیگری دارد؟

۵- خوردن نان و نمک حکومت دینی و شکستن نمکدان و ‌بی‌حرمتی به سفره دین رویه جاری بسیاری از مسئولینی است که متولی پاسداری از اخلاق و عفت عمومی‌اند! مسئولینی که مجوز اکران فیلم‌ها و تئاترهای مبتذل و مخرب را صادر کرده و و از ساخت و نمایش چنین آثار متعفنی حمایت کرده و می‌کنند! مسئولینی که مناطق آزاد را از قید و بند اخلاق و عفت آزاد کرده‌اند، مسئولینی که مجریان و برنامه‌سازان غریبه با بدیهیات فرهنگ و اخلاق اسلامی را بر رسانه ملی حاکم نموده و خوراک ذهنی مردم را به فساد عقیده این جماعت آلوده‌اند! مسئولانی که برای ترویج اخلاق و احکام الهی حاضر به برداشتن حتی یک گام کوچک نیز نیستند! مسئولانی که سالهاست مجازات مروجان فساد و مهاجمان به اخلاق و عفت عمومی را فراموش کرده‌اند و…

۶- موفقیت جهان استکبار در هجوم به پیکره اخلاق و عفت عمومی جامعه اسلامی ایران به حدی است که تداوم این روند سقوط تدریجی و تضمینی نظام اسلامی را در آینده‌ای نه چندان دور رقم خواهد زد!

به فرمایش مولای متقیان «ملتی که از درون خانه‌اش مورد تهاجم قرار گیرد حتما ذلیل خواهد شد» وقتی به گفته جانشین فرماندهی نیروی انتظامی برخی از مجریان صداوسیما هم حجاب اسلامی را رعایت نمی‌کنند، هنگامی که ادارات و ابواب جمعی ناجا و قوه قضائیه محل تردد روزانه هزاران زن و دختر بی‌حجاب و بدپوشش است، وقتی مشاهده بی‌حجابی و بی‌عفتی رایج در کوی و برزن جامعه اسلامی دیگر حساسیت هیچ کسی را برنمی‌انگیزد، وقتی دانشگاه‌های دولتی و آزاد به آرایشگاه‌ و سالن‌های مد زنانه تبدیل شده‌اند و رؤسای دانشگاه‌ها خم به ابرو نمی‌آورند، وقتی که رئیس‌جمهور برخلاف شرع و قانون و عرف دقایقی طولانی در دفتر کارش با خبرنگار زن بی‌حجاب اسپانیایی به گفت‌وگو می‌پردازد و فیلم این دیدار در بسیاری از شبکه‌های اروپایی پخش می‌شود، دیگر چنین پیش‌بینی نبایستی بدبینانه تلقی شود!

۷- مرور دوباره بیانات رهبر انقلاب کلید حل این معماست! «بدون امنیت اخلاقی پیشرفت و سربلندی کشور ممکن نخواهد بود» و امروز اخلاق و عفت عمومی بی‌پناه‌تر از همیشه چشم‌انتظار بیداری مسئولانی است که حال و حوصله یا غیرت یا همت یا درک دفاع از اخلاق و عفت عمومی در برابر تهاجم تمام‌عیار جهان استکبار را ندارند!

و به همین دلیل برای کسب سربلندی و رشد و تکامل چاره‌ای جز حفاظت از اخلاق و عفت عمومی و برقراری امنیت اجتماعی نداریم! و بدون شک مطالبه از مسئولان، نخستین گام در این مسیر محسوب می‌شود.

۵پاسخ به “چه کسانی در رسمی شدن اباحه گری در جامعه مقصرند؟”

 • سلام اقای دکتر. وقت بخیر. در روز نمایشگاه در جواب خبرنگار سایت دولت ما آیا شما این حرف را در مورد رئیس جمهور گفته اید؟(زیر پای من یک فیل است و زیر پای آن فیل یک آدامس است که احمدی نژاد به آن آدامس چسبیده است!
  )

 • فرزند جانباز
  آیافرزندان جانباز مثل بابا هاشون از یاد رفتن در این روزگار

  درد دل یک فرزند (جانباز ۲۵%شیمیایی )
  همه بچه ها رفتن سر کلاس درس به غیر از من و خواهرم که فرزند جانباز هستیم امروز پنج شنبه چهارم آبان سال نود
  ۱-از درسهای دانشگاهی عقب افتادم برای سی وپنجمین روز ۲-نه سر پناهی نه زندگی ۳-نه خوراک و نه پوشاک و….۴-آواره و سرگردان من و خواهرم و مادرم هر هفته در خونه دوستان و اقوام , آخر تا کی به این فلاکت و ورشکستکی و درمانده گی پدرم دیروز بابا ی جانبازم رفته استانداری تهران که مثلا کمک مالی برای شهریه ثبت نام دانشگاه من دریافت کنه , آقای فیضی که مسول و نماینده ریاست جمهوری در معاونت استانداری تهران هست که بعد از ۲ ساعت معطلی پدرم در پشت درب اطاق ایشان بابام درخواست کمک مالیش را میدهد به این آقا که این قیضی زیر نامه بابام میزنه ارجاع بنیاد تهران بزرگ بابام میگه بابا این گداخونه بنیاد جانبازان هیچ کمکی نمیکنه, آفای فیضی هم میگه نه غیر ممکنه,خلاصه امروز پنج شنبه چهارم آبان نود ,بابام رفته بنیاد هفت تیر به ریاست آقای اسماعیلی که نبوده و معاونش آقای حسین زاده که روحانی هست که بعد از ۳ ساعت انتطار بابام در اطاق ایشان در جواب نامه بابام میکه که تا دیروز ما به همه کمک میگردیم از امروز زریبافان ریس بنیاد کل دستور داده بودجه تمام شده نداریم این هزینه دانشگاه فرزندان شما را بپردازیم , چقدر سر کاری و این اطاق و اطاق اگر من شانس داشتم آن ۴ نکته بالا ی این صفحه بر سرمون نیمی اومد ودربدری و قادر نبودن در پرداخت شهریه و محروم از تحصیل دانشگاه .۰۹۳۶۸۱۵۶۲۲۴

 • س:

  من جریان فیل و احمدی نژاد و آدامس رو توی اینترنت خوندم.آیا واقعا این حرف شما صحت داره.
  امیدوارم شما این حرف رو نگفته باشین …

 • رحمانی:

  کاملاً جنابعالی درست می فرمایید. همین ایجاد ترافیک هم از توطئه های استکبار برای از بین بردن نظام است. خدا به سر شاهده خودم دیدم که استکبار به راننده ها می گوید نروید نروید و بایستید تا ماشینها توی ترافیک بیفتند. این استکبار مرتباً در حال توطئه است. همین استکبار دستور می دهد به خیاطهای تهران تا مانتوهای آنچنانی بدوزند بلکه مردم مسلمان را از راه به در کنند که کرده اند و بی حیایی روز به روز به دستور استکبار در حال افزایش است. مقام معظم رهبری هم مرتباً دستور می دهد ولی دولت به این چیزها توجه نمی کند. همین استکبار دارد به ارایشگاهها دستور می دهد که فلان مدل مو بزنید و فلان طور موها را نزنید. مسئولین هم که تهاجم همه جانبه را بی پاسخ می گذارند و مرتباً تهاجم غیر همه جانبه را در دستور قرار می دهند که هیچ فایده ای ندارد.

 • همون:

  سلام چطوری دکتر جون .
  میخواستم یک سئوال ازت بپرسم .
  میدونستی خرمبید تا چند سال پیش همه بهایی بودند مثل شهر رفیقتون روح الله حسینیان سقاد . بعد چطور از اون محیط انقلابیایی مثل تو در میان خیل جالبه .

یک نظر بگذارید