جستجو
آرشیو

آمریکا از منافقین که قاتل شهروندانش هستند پشتیبانی می کندآمریکا از منافقین که قاتل شهروندانش هستند پشتیبانی می کند

محمد صادق کوشکی پژوهشگر ونویسنده‌ای که مطالعات و تالیفات بسیاری در زمینه جنایات منافقین دارد در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری فارس اظهار داشت: مادلین آلبرایت وزیر خارجه دولت بیل کلینتون در اواخر دولت او سازمان منافقین را به دلیل ترور چهار آمریکایی در سال‌های قبل از انقلاب در لیست سازمان‌های تروریستی قرار داد و محکوم کرد اما با روی کار آمدن دولت بوش پسر، حمایت‌های آمریکا از این گروهک تروریستی ادامه یافت.

جنایات منافقین در ۱۵ سال گذشته

وی با اشاره به اینکه جنایات منافقین در ۳۳ سال گذشته بر همه ملت ایران عیان است درباره فعالیت‌های ۱۵ سال گذشته این گروهک تروریستی گفت: از سال ۱۳۷۵ تاکنون، منافقین دست به ترورهای زیادی زده‌اند که دو مورد آن شهرت عام پیدا کرده، یکی ترور شهید لاجوردی و دیگری ترور شهید صیاد شیرازی.

کوشکی ادامه داد: منافقین این دو ترور را رسما بر عهده گرفته‌ و آن را از طریق رسانه‌های خود اعلام کرده و به آن افتخار کردند.

این پژوهشگر و استاد دانشگاه درباره تحرکات تروریستی دیگر منافقین گفت: از سال ۱۳۷۵ تاکنون ده‌ها حمله خمپاره‌ای به تاسیسات شهری و مناطق مسکونی از سوی منافقین انجام شده یا با سلاح‌های سبک و نیمه سنگین به مردم حمله کرده‌اند که در این جنایت‌ها، نزدیک به ۱۰ نفر شهید و ده‌ها نفر زخمی شدند.

کوشکی با اشاره به شهرهایی که این حملات صورت گرفته افزود: در تهران به خیابان پاستور و میدان ونک و در شهرهایی چون اهواز، ایلام و کرمانشاه حملات خمپاره‌ای از سوی منافقین صورت گرفت که سازمان رسما مسئولیت آنها را به عهده گرفت.

وی حمله به کردهای شمال عراق تحت عملیات “مروارید” را از دیگر جنایات منافقین عنوان کرد و ادامه داد: این حملات با حمایت و پشتیبانی آمریکا صورت گرفت.

خلاصه فهرست پشتیبانی های آمریکا از منافقین

این استاد دانشگاه با اشاره به حمایت‌های همه جانبه آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی از منافقین گفت: چه در زمان بوش پدر و چه در زمان بوش پسر و چه الان، حمایت همه جانبه آمریکا از منافقین برقرار بوده و هست.

کوشکی به موارد پشتیبانی وحمایت آمریکا از منافقین نیز اشاره کرد و اظهار داشت: منافقین به راحتی در آمریکا رفت و آمد دارند با اعضای کنگره دیدار کرده و تقاضای خود را مطرح کرده و مورد حمایت قرار می‌گیرند، حساب‌های بانکی آنها در آمریکا فعال است و از حمایت رسانه‌ای این کشور برخوردارند و از سوی مقامات دولت، وزارت خارجه و کنگره به شدت حمایت می‌شوند.

وی ادامه داد: سونا صمصامی و علیرضا جعفرزاده، دو عضو منافقین به عنوان نمایندگان این گروهک تروریستی سال‌هاست که به آمریکا رفت و آمد داشته و با مقامات آمریکایی دیدار می‌کنند.

محافظ اشرف، آمریکاست

این استاد دانشگاه درباره حمایت آمریکا از حضور منافقین در اردوگاه اشرف نیز گفت: آمریکایی‌ها از سال‌ها پیش تاکنون حفاظت از اردوگاه اشرف را بر عهده دارند و آذوقه آنها را همین الان هم تامین می‌کنند در حالی که دولت عراق مخالف حضور آنها در خاک کشور خود است. منافقین پس از اشغال عراق، نام خود را به شورای به اصطلاح ملی مقاومت تغییر دادند و کماکان به جنایات خود ادامه می‌دهند.

کوشکی درباره حمایت آمریکا از انتقال منافقین به کشور جمهوری آذربایجان اظهار داشت: بدون اراده آمریکایی‌ها این گروهک تروریستی از جایش تکان نمی‌خورد. اگر چنین چیزی مطرح می‌شود قطعا بنا به خواست آمریکایی‌هاست.

منافقین در افغانستان و نیویورک

وی به حضور اعضای منافقین در آمریکا، انگلیس، اردن و سرزمین‌های تحت اشغال رژیم صهیونیستی اشاره کرد و افزود: پنج سال پیش برخی اعضای این گروهک تروریستی به افغانستان نیز اعزام شده و در خدمت آمریکایی‌ها قرار گرفتند.

کوشکی حضور منافقین در تجمعات علیه سفر رئیس جمهور ایران به نیویورک را از دیگر موارد پشتیبانی آمریکا از آنها دانست خاطرنشان کرد: چه در سفر آقای خاتمی به فرانسه و چه در سفرهای آقای احمدی‌نژاد به نیویورک اعضای گروهک منافقین با برگزاری تجمعات، سیاست فشار دیپلماتیک علیه جمهوری اسلامی را دنبال می‌کردند که با توجه به مصونیت مقامات کشورها برای شرکت در اجلاس سازمان ملل متحد، این امر تنها با همکاری دولت آمریکا امکان پذیر بوده است.

یک نظر بگذارید