جستجو
آرشیو

جنگ نرم

جنگ نرم خیلی ساده اش این است که دشمن می آید وبا استفاده از نیروها ، پول و امکانات خودمان طوری زیر پایمان را خالی می کند که حواسمان نیست . سال ۸۱ رئیس دولت رژیم صهیونیستی یک نامه ای به جرج بوش می نویسد، بخشی از این نامه را خبر گذاری اسوشیدت پرس منتشر می کند ، چند تا نکته دارد که در این نامه منتشر شده است ، اسرائیل به امریکا پیشنهاد می کند که اگر ما از نظر اقتصادی و دیپلماتیک سراغ ایرانیان برویم ، هوشیارتر می شوند ، وحدتشان بیشتر می شود وتهدید نظامی و دیپلماتیک تاثیر ندارد .، سه تا روش پیشتهاد می کند برای مبارزه با جمهوری اسلامی که دقیق هم انتخاب شده . ،۱) برهنگی۲) مصرف زدگی وترویج خرید۳) تلویزیون، انها می گویند باید در جامعه برهنگی رواج پیدا کند، بی حیایی رواج پیدا بکند .

برهنگی بین دختر های ایرانی و رواج بی حیایی بین پسر های ایرانی، دقیقا می تواند نقاط قوت جمهوری اسلامی را به نقاط ضعفش تبدیل کند . نسل جوان ایرانی توانسته مشکلات پیش روی کشورش را حل کند .

آنها می گویند ما می خواهیم بیاییم نقطه قوت جمهوری اسلامی را به نقطه ضعفش تبدیل بکنیم . می گویند دخترها ی ایرانی باید هم وغمشان نشان دادن بدن خودشان باشد و پسر های ایرانی هم در کوچه ها، توجهشان به دختران ایرانی جلب شود .این باتهاجم فرهنگی فرق می کند. می گویند  خیابان ها باید سوژه  جنسی پسرایرانی، دختر ایرانی باشد. دشمنان می خواهند غیرت اجتماعی را خنثی بکنند و راه آن را ترویج بی حیایی بین پسرها و بی حجابی بین دخترها دانسته اند. اگر این اتفاق بیفتد ،جامعه ایرانی دچار فرو پاشی اجتماعی می شود . جامعه ما مثل یک ساختمان است، اجرهایش خانواده است .

بی حجابی وبی حیایی اولین جایی را که پوک می کند واز درون منفجر می کند خانواده است . وقتی بی حجایی و بی حیایی در شهر زیاد میشود خیانت به همسر هم زیاد میشود .

الان در برخی از شهرهای ما نرخ طلاق به ۳۵%رسیده است . بعضی از جامعه شناسان می گویند به ۵۰% که برسد جامعه دچار فروپاشی می شود .

جامعه ی ایرانی خانواده محور است و خانواده حتی برای غیر مسلمانان هم مقدس است . خانواده می تواند  باعث فروپاشی اجتماعی شود . اگر این اتفاق بیفتد ، دختر وپسر ایرانی نه سراغ دفاع می روند ، نه سراغ کار می روند و نه خلاقیت .

بیشترین میزان قتل عمد در ایران بین زن وشوهرها است، یعنی اینکه خانواده به نا امن ترین جاها تبدیل شده است .

سرباز مهاجم در این جنگ دختر ایرانی است و قربانی ان پسر ایرانی است . اسیب کلی ان به خانواده وارد می شود و نتیجه اش هم فروپاشی جامعه ایرانی است .

در این جنگ همه مسئولین خواب اند و به این دلیل که خواب اند به ان جنگ نرم می گویند .الان بمب های متحرک در خیابان ها ی شهر شما این طرف وان طرف می روند ومتاسفانه همه ی ما خوابیم  .

می گویند : دومین قسمتی  که باید روی ان کار کنیم ترویج مصرف گرایی است . یک بخش از مردم از راه اول خنثی میشوند ویک بخش دیگر که مردم مذهبی ومسجدی هستند نمی شود از راه اول خنثی کرد ، انها را می توان از راه مصرف زدگی خنثی کرد. توجه داشته باشید که چشم وهم چشمی و خودنمایی برای همین است ،این ظاهرش یک مسئله ساده است .

در سال ۸۸ که رهبری، ان را سال اصلاح الگوی مصرف نامید ، می توانست یک راهبرد برای مقابله با تهاجم دشمن باشد. با پول خودمان در جامعه خودمان فروپاشی انجام می دهند.

یک نظر بگذارید