جستجو
آرشیو

فتنه سال ۸۸ یکبار برای همیشه بود

دکتر صادق کوشکی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایمنا با اشاره به سالروز حماسه ۹ دی اظهار داشت: این حماسه در زمینه‌های خارجی یک رفراندوم به نفع تداوم اسلامیت جمهوری اسلامی ایران بود.

وی افزود: حماسه ۹ دی به دولت‌ها و دشمنان انقلاب اسلامی نشان داد که ملت ایران به نظام اسلامی خود پایبند هستند.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به دستاوردهای حماسه ۹ دی در زمینه‌های داخلی اشاره کرد و گفت: این حماسه به فعالان سیاسی، مسئولان، خواص و جریانات نشان داد که تصمیم‌گیری آینده آنها باید در چارچوب نظام اسلامی ایران باشد.

وی با اشاره به وظیفه مسئولان در قبال حماسه ۹ دی بیان داشت: مسئولان باید با عقلانیت و درایت طوری عمل کنند که تا مدت‌ها اینگونه پرده‌دری‌ها و وقایع ناگوار در مسیر انقلاب اسلامی تکرار نشود.

کوشکی با تاکید بر وظیفه رسانه‌ها در تبیین حماسه ۹ دی در بین عموم جامعه و پرهیز از برخی اقداماتی که موجب ابتذال این حماسه می‌شود، گفت: رسانه‌ها باید به عمق این حماسه و به تحلیل عوامل بروز فتنه در جامعه بپردازند و صرفا تکرار این حماسه موجب از بین رفتن آن می‌شود.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها خود باید بفهمند تا بتوانند حماسه ۹ دی را به عموم جامعه بفهمانند، اظهار داشت: رسانه‌های کشور تنها به تکرار یک موضوع عادت دارند و این رسانه‌ها به مرحله‌ای نرسیده‌اند که حوادث و وقایع را بفهمند.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با اشاره به زمینه‌سازی دشمنان برای تکرار فتنه ۸۸ برای انتخابات آینده مجلس گفت: با بصیرتی که مردم در حماسه ۹ دی نشان دادند، فتنه سال ۸۸ یکبار برای همیشه بود و دیگر تکرار نخواهد شد.

یک نظر بگذارید