جستجو
آرشیو

تحقق شعار سال جاری از مصادیق پیروزی برابر تهدیدات دشمنان است

گروه سیاسی: عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با اشاره به لزوم پیگیری برای تحقق شعار «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» گفت: تحقق شعار سال از مصادیق پیروزی برابر تهدیدات دشمنان است.

محمدصادق کوشکی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایرانی ایران(ایکنا) با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: یکی از مهم‌ترین اقدامات در این زمینه برای عملیاتی کردن و تحق این شعار ایجاد درک درست در سطح ملی است.

وی با ذکر این مطلب که ضرورت و جایگاه تحقق این شعار باید در جامعه مشخص شود، افزود: در این میان رسانه‌ها نقش مهمی دارند و تبیین جایگاه این شعار در پیشرفت کشور ضرورتی انکار‌ناپذیر است، اقشار مختلف مردم باید با ابعاد این شعار آشنایی داشته باشند.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در ادامه با بیان اینکه شعار سال  باید تبدیل به قانون شود، اظهار کرد: با تبدیل شدن شعار به قانون همه دستگاه‌های دولتی و مردم باید خود را ملزم ببینند که این شعار را در قالب یک قانون و با ضمانت جدی و قانونی پیگیری کنند.

وی با تأکید بر این نکته که تضمین‌های شعار تولید ملی باید محقق شود، عنوان کرد: برقراری استانداردهای جدی و سختگیرانه ملی لازمه تحقق شعار سال است، وقتی تولید ملی در سطح مطلوبی خواهد بود که استانداردهای سختگیرانه از سوی دولت و تولید‌کننده رعایت شود و بهانه‌ای تضعیف کالاهای داخلی در برابر کالای خارجی وجود نداشته باشد.

ضو هیئت علمی دانشگاه تهران با اشاره به لزوم پیگیری برای تحقق شعار «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» گفت: تحقق شعار سال از مصادیق پیروزی برابر تهدیدات گوناگون و خصمانه دشمنان است.

کوشکی در ادامه با ذکر اینکه آمریکا در زمینه تحریم نفتی ایران عقب‌نشینی کرده است، گفت: این عقب‌نشینی مصداقی از بی‌اثری تهدید دشمنان است، همه می‌دانستند با توجه به وضعیت بد اقتصادی آمریکا و غرب این تحریم‌ها شکست خورده هستند و امکان اجرایی شدن ندارند.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر حراست از ثروت نفت و گاز کشور عنوان کرد: این مسئله از اصول ابتدایی انقلاب بوده است که ثروت‌های ملی کشور به نسل‌های متعدد تعلق دارد و این عاقلانه نیست که تنها یک یا دو نسل از این ثروت‌ها استفاده کنند.

کوشکی در پایان عنوان کرد: در برابر تهدیدات دشمنان ما تاکنون توانسته‌ایم که مقاومت کنیم و امروز نظام سلطه را در ابعاد مختلف با چالش‌های بزرگ روبرو ساخته‌ایم و دشمن تلاش می‌کند اقتدار جمهوری اسلامی را بشکند.

یک پاسخ به “تحقق شعار سال جاری از مصادیق پیروزی برابر تهدیدات دشمنان است”

یک نظر بگذارید