جستجو
آرشیو

منافقین به نام دفاع از حقوق زنان اعمال خود را توجیه می‌کنند

دکتر محمدصادق کوشکی: گروهک منافقین از انسان‌ها یک ربات می‌سازد و از آن‌ها به‌عنوان یک وسیله برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده می‌کنند.

این استاد دانشگاه گفت: منع کردن اعضاء به تفکر و واداشتن آنان به عمل‌گرایی کورکورانه بدون تفکر، ارتجاعی دانستن و منفعل‌ بودن مطالعه برای اعضا، از بین بردن استقلال اعضا و تبدیل آنان به جوانانی بدون تفکر همه و همه در ساختن این جوانان مذهبی به‌عنوان یک منافق و تروریست مؤثر بوده است.

وی با تاکید بر حمایت از جوانان متفکر کشور گفت: جوانانی که دغدغه آنان آزادی و مبارزه با ظلم است را باید با عملیات‌های منفعلانه منافقین آشنا کرد.

وی خاطر نشان کرد: دغدغه اصلی ما باید مبارزه با گروه‌های منافقین در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و دانشگاه‌ها باشد.

کوشکی با بیان اینکه امام راحل، اولین کسی بود که با مطالعه کتب متوجه انحراف گروهک مجاهدین شد، ادامه داد: ایشان با صبر و حوصله کلیه کتاب‌های مجاهدین را مطالعه و انحرافات آنان را اعلام کرد و با درک بالا از گروهک مجاهدین خلق و تربیت سوء آنان، اقدام به آموزش و ساختن جوانان متفکری مانند شهید بهشتی و مطهری نمود و در مقابل انحراف فکری مجاهدین جوانانی متفکر و مذهبی ساخت.

وی خاطرنشان کرد: منافقین با استفاده از نام‌های حقوق اقلیت‌ها و دفاع از حقوق زنان در راستای موجه‌ کردن اعمال خود تلاش می‌کنند و اولین افرادی که با جاسوسی در تاسیسات هسته‌ای تلاش کردند فعالیت‌های هسته‌ای را صلح‌آمیز جلوه دهند، همین سازمان بوده است.

یک پاسخ به “منافقین به نام دفاع از حقوق زنان اعمال خود را توجیه می‌کنند”

  • سلام
    اقای دکتر کوشکی! یک سوال دارم. آیا خانم ارمیا خواننده برگزیده آکادمی گوگوش از عناصر گروهک منافقین است؟ اگر می شود یک مطلب راجع به پشت پرده احتمالی شبکه من و تو و خانم ارمیا بنویسید.

    ممنون

یک نظر بگذارید