جستجو
آرشیو

منافقین به نام دفاع از حقوق زنان اعمال خود را توجیه می‌کنند

دکتر محمدصادق کوشکی: گروهک منافقین از انسان‌ها یک ربات می‌سازد و از آن‌ها به‌عنوان یک وسیله برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده می‌کنند.

این استاد دانشگاه گفت: منع کردن اعضاء به تفکر و واداشتن آنان به عمل‌گرایی کورکورانه بدون تفکر، ارتجاعی دانستن و منفعل‌ بودن مطالعه برای اعضا، از بین بردن استقلال اعضا و تبدیل آنان به جوانانی بدون تفکر همه و همه در ساختن این جوانان مذهبی به‌عنوان یک منافق و تروریست مؤثر بوده است.

وی با تاکید بر حمایت از جوانان متفکر کشور گفت: جوانانی که دغدغه آنان آزادی و مبارزه با ظلم است را باید با عملیات‌های منفعلانه منافقین آشنا کرد.

وی خاطر نشان کرد: دغدغه اصلی ما باید مبارزه با گروه‌های منافقین در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و دانشگاه‌ها باشد.

کوشکی با بیان اینکه امام راحل، اولین کسی بود که با مطالعه کتب متوجه انحراف گروهک مجاهدین شد، ادامه داد: ایشان با صبر و حوصله کلیه کتاب‌های مجاهدین را مطالعه و انحرافات آنان را اعلام کرد و با درک بالا از گروهک مجاهدین خلق و تربیت سوء آنان، اقدام به آموزش و ساختن جوانان متفکری مانند شهید بهشتی و مطهری نمود و در مقابل انحراف فکری مجاهدین جوانانی متفکر و مذهبی ساخت.

وی خاطرنشان کرد: منافقین با استفاده از نام‌های حقوق اقلیت‌ها و دفاع از حقوق زنان در راستای موجه‌ کردن اعمال خود تلاش می‌کنند و اولین افرادی که با جاسوسی در تاسیسات هسته‌ای تلاش کردند فعالیت‌های هسته‌ای را صلح‌آمیز جلوه دهند، همین سازمان بوده است.

یک نظر بگذارید