جستجو
آرشیو

ارشاد به دولت‌روحانی لطمه می‌‎زند

به گزارش جهان، محمد صادق کوشکی در گفت وگو با “آوینی فیلم” و در واکنش به صحبت های اخیر وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی مبنی بر نبودن منع برای اکران “عصبانی نیستم” گفت: اگر ایوبی گفته است که قصد برخورد با اکران فیلم “عصبانی نیستم” را ندارد، این یعنی اینکه با مضمون موافق هست و اگر ایشان مضمون فیلم را قبول نداشته و درست نمی دانند اجازه انتشار این فیلم را نباید بدهد و اگر مضمون را درست می دانند باید در باور های خود ایوبی بازنگری و تجدید نظر شود.

این کارشناس فرهنگی در ادامه به هزینه های بعدی اکران “عصبانی نیستم” اشاره کرد و گفت:من امیدوارم ایوبی شجاعت داشته باشد که تا انتها پای این فیلم بیایستد و اکران این فیلم قطعا هزینه هایی در پی دارد که اگر اقای ایوبی می خواهد پای این فیلم بماند و هزینه های آن را پرداخت کند امیدوارم که این شجاعت را داشته باشد.

کوشکی درباره اظهارات اخیر وزیر ارشاد درباره رفع فیلتر شدن فیس بوک گفت: اگر ایشان پیش گویی کرده اند ویا آرزوی خود را بیان کرده اند باید دقیق بررسی کرد. باید دید ایشان برای رفع فیلتر شدن فیس بوک اختیارات قانونی دارند یا خیر؟ اعلام کنند که اختیار قانونی دارند و این کار را صورت دهند ولی اگر پیش گویی کرده اند بنده نمی توانم حرفی بزنم زیرا سرنوشت افرادی که در دولت قبل پیش گویی می کردند مشخص است.

عضو هئیت علمی دانشگاه تهران عملکرد وزارت ارشاد را مغایر با شعار اعتدال دولت خواند و افزود: این اتفاق قبل از هر چیز صد و هشتاد درجه با سیاست دولت اعتدال مخالف است و افراطی گرایی محض است و اولین کسی که ازاین رفتار لطمه می بیند رئیس جمهور و دولت ایشان است .

وی در پایان عملکرد وزارت ارشاد را عامل لطمه خوردن به روحانی و دولت یازدهم دانست و ادامه داد: انقدر که این حرکات افراطی وزارت ارشاد برای دولت روحانی هزینه دارد و دردسر ایجاد می کند برای هیچ شخصی مشکل ایجاد نمی کند.

یک نظر بگذارید