جستجو
آرشیو

عنوان بی‌سوادی را با افتخار می‌پذیریم تا فردا بی‌شرف نباشیم

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمدصادق کوشکی کارشناس مسائل سیاسی عصر امروز (شنبه) با حضور در همایش «دلواپسیم» که با حضور منتقدین توافقنامه ژنو در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد، گفت: ما شهید ندادیم تا آمریکا کدخدای ما باشد، هزاران کودک ما یتیم نشده‌اند تا کسی توان نظامی کشور را زیر سؤال ببرد.

وی با بیان اینکه مطمئن باشید اگر توافقنامه ژنو با شکل فعلی ادامه یابد از شما خواهند خواست بهائیت را به رسمیت بشناسید، گفت: پذیرش توافقنامه به شکل فعلی باعث خواهد شد روزی حجاب اسلامی را هم ممنوع کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه اگر ما امروز معترض نباشیم «مرگ بر آمریکا» جرم خواهد شد، افزود: نتیجه خوشبینی‌ها و عقب‌نشینی‌ها این شد که آمریکایی‌ها گفتند سیستم موشکی ایران باید حذف شود اما این سیستم موشکی نتیجه زحمات شهید طهرانی‌مقدم است.

وی با بیان اینکه غربی‌ها از ما خواستند دست از حمایت حزب‌الله برداریم، تصریح کرد: اگر ما امروز این توافقات را با این شکل ادامه دهیم باید به سید حسن نصر‌الله بگوییم «خداحافظ».

کوشکی با اشاره به اینکه امروز باید اعتراض کنیم تا شرمنده علیرضا احمدی‌روشن (فرزند شهید احمدی روشن) نباشیم، خاطر نشان کرد: امروز با افتخار عنوان بی‌سوادی را می‌پذیریم و به آن افتخار می‌کنیم تا فردا بی‌شرف نباشیم.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه گفت: دوستان شرقی و غربی که دلواپسی را به سخره گرفتند بدانند که ما تمسخر آنها را به جان می‌خریم و این شیرین‌تر از آن است که فردا شرمنده شهدا باشیم.

وی اضافه کرد: مباحث به گونه‌ای پیش رفت که خانم رایس گفته‌ است اگر ایرانی‌ها می‌خواهند مستقل باشند ما نمی‌خواهیم حتی آنها برق هم داشته باشند؛ در پرتو مذاکرات دوستان باسواد آقای روحانی، شرمن اتهاماتی را متوجه مردم ایران می‌کند، در واکنش به توهین‌های شرمن می‌گویند ما با آنها روابط ایمیلی و تلفنی داریم و وی مادربزرگ خوبی است؛ آقای روحانی! شما مجتهد هستید زشت است که من به شما گوشزد کنم که قرآن می‌گوید این مذاکرات نتیجه‌ای ندارد.

کوشکی در پایان سخنان خود گفت: اماما! ما به تو قول می‌دهیم نخواهیم گذاشت انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

۳پاسخ به “عنوان بی‌سوادی را با افتخار می‌پذیریم تا فردا بی‌شرف نباشیم”

 • سعید:

  دکتر عزیز موافق فرمایش شما نیستم مسیری که انجناب طی می کنید ترویج افراطی گری است

 • مهدی:

  آقای دکتر
  درودفراوان
  سلام علیکم

  عنوان بی‌سوادی را با افتخار می‌پذیریم تا فردا بی‌شرف نباشیم”

 • نازمهر:

  من نمیدونم شما بیسوادین یا با سوادین، با شرف هستین یا بی شرف. ولی تنها خاطره ای که از شما دارم اینه که ۵ – ۶ سال پیش که تازه داشتین رو دور میوفتادین و تو تلویزیون صحبت میکردین یه شب با جوراب سفید و دمپایی قهوهای تیره شایدم مشکی تشریف فرما شده بودین جلوی دوربین. درسته که لباس نشانه شخصیت و سواد و شرف نیست ولی عدم رعایت ادب پوشش نشانه نادانی و بی احترامی هست. در هیچ فرهنگ و جامعه ای متخصصین با دمپایی به یک برنامه نمیان.
  شماهایی که برای لباس مردم تصمیم میگیرین هنوز خودتون از آداب لباس چیزی نمیدونین

یک نظر بگذارید