جستجو
آرشیو

خالی بودن خزانه با برگزاری جشنهای ریاست جمهوری در تناقض است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اصولگرایان ، محمد صادق کوشکی در گفتگو با خبرگزاری بسیج، با بیان اینکه برگزاری جشنهای سراسری در ۳۱ استان کشور همزمان با سالگرد انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور هیچ گونه توجیهی ندارد گفت: از روز اول فعالیت دولت یازدهم تا به امروز مسئولان و مدیران دولتی تا می توانستند از خزانه خالی به ارث مانده و همچنین کمبود بودجه برای اجرای برنامه ها صحبت می کردند، در حالی که امروز می بینیم که در اقدامی بدعت گونه مسئولان ارشد دولت قصد دارند تا در روز ۲۴ خرداد سالگرد پیروزی آقای روحانی در انتخابات،جشنهای سراسری در کشور برگزار کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هر هزینه غیر ضروری که در دولت مصرف شود، با نمره منفی مردم روبرو خواهد شد اظهار کرد:برگزاری جشن به بهانه های مختلف همچون جشنی که در کاخ سعد آباد توسط همسران مسئولین برگزار شد، به مرور باعث بی اعتمادی مردم به دولت می شود.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: نتایج این بی اعتمادی ها را زمانی مشاهده کردیم که علی رغم دعوت فراوان دولت از مردم برای انصراف از دریافت یارانه ها، بخش وسیعی از مردم که بیش ۹۰ درصد بودند، برای دریافت یارانه ها اسم نویسی کردند.

کوشکی با بیان اینکه راستگویی یکی از مهمترین شعارهای دولت یازدهم بود اظهار کرد:مسئولان دولتی باید با صداقت با مردم رفتار کنند چرا که مردم کاملا باهوش و آگاه به زمان هستند.

وی در پایان نیز با بیان اینکه دولت آقای روحانی با کمترین فاصله ممکن پیروز انتخابات سال ۹۲ شد خاطر نشان کرد:برگزاری جشن به مناسبت سالگرد پیروزی آقای روحانی در انتخابات هیچ گونه توجیهی ندارد.

یک پاسخ به “خالی بودن خزانه با برگزاری جشنهای ریاست جمهوری در تناقض است”

  • شهاب:

    سلام آقای دکتر یه سوالی که همیسه تو ذهنم از همفکرهای شما داشتم اینه که شما میگویید که دانشگاه ما اسلامی نیست، کتابهای ما اسلامی نیست .خوب کی باید اسلامی بکنه؟ اروپاییها یا خود شما که حکومت دستتونه؟ حوزه هم که مباحث اسلامی توش هست پس چیکار میکنن؟
    خواهشا جواب بدید

یک نظر بگذارید