جستجو
آرشیو

اصلاح طلبان غیرت ملی ندارند/می خواهند خسارت انگلیس را هم تمام و کمال پرداخت کنند

خبرگزاری آریا-روزنامه های اصولگرا امروز واکنش های تند نسبت به اتهامات نخست وزیر انگلیس علیه ایران که تنها ۱۰ ساعت پس از دیدار خود با روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل داشت، نشان دادند در این میان روزنامه های اصلاح طلب ترجیح دادند نسبت به این موضوع سکوت کنند. روزنامه های اصولگرا ضمن انتقاد شدید از اظهارات کامرون به سکوت روزنامه های اصلاح طلب و شوق و ذوق هفته گذشته آنها نسبت به دیدار تاریخی رئیس جمهور ایران و نخست وزیر انگلیس نیز حمله کردند و آن را نابجا خواندند.

صادق کوشکی در پاسخ به این سوال که چرا در این موضوع واکنش تندی را از اصلاح طلبان شاهد نبودیم به خبرگزاری آریا گفت:اصلاح طلبان غیرت ملی ندارند و وطن فروشند.

این استاد دانشگاه افزود:به نظر می رسد دوستان اصلاح طلب با این اظهارات دیوید کامرون شوقشان برای روابط با انگلیس بیشتر و حریص تر و تشنه تر می شوند.

صادق کوشکی در پایان گفت :زمانی که ۲۰ سال گذشته تاریخ قاجار تدریس می کردم و موقعی که بزرگان عصر قاجار و نسبت شان را با دولت انگلیس درس می دادم هم وجود خودم و هم دانشجویان از نفرت آکنده می شد که چقدر این بزرگان قاجار تحقیرپذیر بودند. هر چقدر اصلاح طلبان تحقیر می شوند بیشتر تشنه تر و عاشق تر و شیفته تر می شوند که با سرعت بیشتری سفارت انگلیس را باز کنند و حتی معتقدند که خسارات دولت انگلیس را باید تمام و کمال پرداخت کرد.

یک پاسخ به “اصلاح طلبان غیرت ملی ندارند/می خواهند خسارت انگلیس را هم تمام و کمال پرداخت کنند”

یک نظر بگذارید