جستجو
آرشیو

جای خالی قضاوت جهادی

امروز روزی است که قوه قضائیه باید با غیرت علوی و روحیه جهادی ذوالفقار قانون را از غلاف بر کشد
و شر غده های سرطانی موجود در دستگاههای فرهنگی آموزشی کشور را از سر جامعه اسلامی ایران کوتاه کند و بعید نیست این مهم نیازمند مطالبه گسترده مؤمنان از دستگاه قضایی باشد

۱- نماینده ولی فقیه در دانشگاهها از اجرای چراغ خاموش سند ۲۰۳۰ توسط دولت خبر داده اند آن هم پس از تعهد دولت بر اجرا نکردن این سند و مخالفت شدید رهبر انقلاب با محتویات این سند منحرف و مغایر با استقلال و هویت دینی جامعه ایران.

۲- مرتب از گوشه و کنار کشور اخباری دال بر اجرای برخی از بندهای سند مذکور در محیطهای آموزشی و دانشگاهها منتشر می شود، و این حاکی از جدی بودن اراده معتقدان به این سند در اجرای آن است، معتقدان به این سند نفوذیها یی هستند که با علم به مخالفت صریح رهبر انقلاب با این سند با تمام قدرت عزم خود را برای اجرای آن جزم کرده اند.

نفوذیها یی که اصرار دارند کودک ۵ ساله نام اعضای جنسی انسان را بداند و درمورد نحوه روابط جنسی و تولد و جزییات آن، آگاهی داشته باشد. و بتواند تفاوتهای میان مذکر و مؤنث را بیان کند.

۳- اینکه چرا این نفوذیها ی گردن کلفت تا این حد اصرار به اجرای این سند و محتویات خلاف حیا و عفت و مغایر با اخلاق و دیانت آن دارند نکته ای است و اینکه چرا مسئولان عالی دولت در برابر پافشاری زیر دستانشان براجرای این سند ، سکوت کرده اند، نکته ای دیگراست.

اما مؤمنان جامعه دیگر تاب تحمل جولان این نفوذیها برای لگد مال کردن اخلاق و عفت کودکان معصومشان را ندارند و قرار هم نبوده نظامی که بر پایه ایمان مردم و خون صدها هزار شهید بنا شده بدست کسانی بیافتد که بیت المال را صرف ترویج بی عفتی میان کودکان می کنند.

۴- در چنین معرکه ای ، حضور جهادی دادستانی و تعقیب و برخورد قضایی شدید با چنین نفوذیها ی وقیح و مخربی حداقل توقعی است که مؤمنان جامعه از دستگاه قضایی و ریاست آن دارند.

چرا که سکوت در برابر این روند خطرناک علاوه بر نادیده گرفتن بی حرمتی و بی اعتنایی به دستورات صریح رهبر انقلاب منجر به آلوده شدن سراسر جامعه به فساد و غرق شدن کشتی جمهوری اسلامی در منجلاب فرهنگ برآمده از سند ۲۰۳۰ خواهد شد.

۵- امروز روزی است که قوه قضائیه باید با غیرت علوی و روحیه جهادی ذوالفقار قانون را از غلاف بر کشد
و شر غده های سرطانی موجود در دستگاههای فرهنگی آموزشی کشور را از سر جامعه اسلامی ایران کوتاه کند و بعید نیست این مهم نیازمند مطالبه گسترده مؤمنان از دستگاه قضایی باشد.

منبع کانال تلگرامی دکترمحمدصادق کوشکی

@karbala5_kuoshki

یک نظر بگذارید