جستجو
آرشیو

روحانی از جشن تولد تا ویرانه های زلزله

راستی از وضع زلزله زدگان خراسان خبری دارید؟ همانها که چند ماه پیش به آنها وعده نوسازی خانه هایشان را دادید! از همان وعده ها که به مردم سرپل ذهاب دادید! اگر وزیر مسکن شما عرضه نوسازی داشت تا امروز زلزله زدگان خراسان خانه دار شده بودند!


۱- آقای روحانی ! در همان فضای مجازی که مخالف نظارت و کنترل آن هستید ، خبری آمده بود که پس از وقوع زلزله همکارانتان سرگرم جشن تولد شما بوده اند و رسیدگی به زلزله زدگان را به فردا صبح موکول کرده اند، دروغ و راستش گردن کسی که اجازه نظارت بر فضای مجازی را نمی دهد.

۲- در لحظاتی که مصیبت دیدگان زلزله سرگرم دفن عزیزانشان بوده اند و هنوز آب خوردن به اندازه کافی در منطقه وجود نداشت، میلیونها تومن برای سفر شما به سر پل ذهاب هزینه شد، که بنرهای خوش آمدگویی ادارات دولتی به جناب عالی در شهر کرمانشاه، یکی از موارد این هزینه ها بود.

اگر آن روز شما به منطقه نمی آمدید و به جای شما و هیأت همراه، مقداری مایحتاج مردم و تعدادی امدادگر به منطقه فرستاده میشد، برای مردم مفیدتر نبود؟ هرچند که میدانیم میلیونها تومانی که برای استقبال از شما هزینه شد، اگر نمی آمدید هم برای زلزله زدگان خرج نمی شد.

۳- هر چند همه ملت متوجه شده اند اما بعید می دانم خبر داشته باشید بیمارستانی که فروردین امسال و در کمپین تبلیغات انتخاباتی پیش از موعد شما توسط وزیر بهداشت افتتاح شد، در زلزله بر سر بیماران آوار شد و البته هیچ رسانه یا شخصیت اصلاح طلبی بابت این افتضاح یقه دولت شما را نگرفت، چون سخت مشغول لعن و نفرین مسکن مهر بودند.

۴- به نظر شما اگر ارتش و سپاه و بچه های بسیج و موکب های اربعین به داد زلزله زدگان نرسیده بودند و کار دست شما و ستاد بحرانتان مانده بود. تا امروز آمار فوت شدگان از مرز چند هزار نفر عبور نکرده بود؟

۵- راستی از وضع زلزله زدگان خراسان خبری دارید؟ همانها که چند ماه پیش به آنها وعده نوسازی خانه هایشان را دادید! از همان وعده ها که به مردم سرپل ذهاب دادید! اگر وزیر مسکن شما عرضه نوسازی داشت تا امروز زلزله زدگان خراسان خانه دار شده بودند!

۶- چقدرخوب شد که مجری های بی سواد رسانه ملی فریب جنگ روانی تیم شما در فضای مجازی را خورده اند و نوک پیکان خشم و غضبشان را به سمت مسکن مهر نشانه رفتند، تا کسی گریبان شما و همکاران پر تلاشتان را بخاطر اوج تدبیر و مدیریت بحران نگیرد !

۷- جناب روحانی به نظر شما خورشید تا کی پشت ابر مخفی خواهد ماند و اگر روزی حقایق آشکار شود، مردم و تاریخ درباره شما چه قضاوت خواهد کرد؟

منبع کانال تلگرامی دکترمحمدصادق کوشکی

@karbala5_kuoshki

یک نظر بگذارید