جستجو
آرشیو

حسن روحانی،استیضاح،عدم کفایت و خلاص!

دندان لق و کرم خورده را باید کشید و هیچ عاقلی در این امر تعلل را جایز نمی شمارد! نمایندگان محترم مجلس! آیا قصد دارید تا سه سال دیگر دست روی دست بگذارید و شاهد درد کشیدن ملت باشید؟

وقتی اکثر حامیان روحانی چند ماه پس از انتخابات،از انتخاب او پشیمان شده اند. وقتی دولت روحانی در سامان دادن به زلزله زدگان مملکت مانند پراید در گل مانده و اصلا به روی خودش هم نمی آورد که درقبال زلزله زدگان مسئولیتی دارد. وقتی به گفته دادستان کل کشور ،برخی از اعضای دولت روحانی قاچاقچی عمده کالا هستند
وقتی دولت قصد دارد در سال آینده با افزایش مالیات ،بقیه کارخانجات و فعالان اقتصادی و کسبه خسته از کسادی راهم به خاک سیاه بنشاند.

وقتی معاون اول روحانی هم به منتقد عملکرد دولت تبدیل شده و رسما از دولت انتقاد می کند. وقتی دولت با تصمیمات احمقانه درباره انتقال آب، زمینه بروز اختلاف و درگیری میان استانها و مناطق مختلف کشور را فراهم آورده و با لجاجت به دنبال ایجاد جنگ داخلی در کشور است. وقتی حسن روحانی حال و حوصله اداره کشور و انجام وظایف عادی ریاست جمهوری را هم ندارد و استخر و سونا و ….را بر کار کردن ترجیح می دهد.


وقتی وزیر نفت روحانی به جای سپردن طرحهای وزارت نفت به شرکتهای توانمند اما بیکار داخلی،طرحهای بزرگ و اساسی وزارتخانه را به شرکتهای فرانسوی و انگلیسی می سپارد و برای کشور تعهدات بیست ساله ایجاد می کند تا مانند قرارداد کرسنت، برای هر قرار داد مجبور به پرداخت جریمه های چند ده میلیارد دلاری باشیم. وقتی قرار داد خرید حتی یک هواپیما از آمریکا و فرانسه نهایی و قطعی نشده تا لااقل از باغ برجام میوه ای نصیب مملکت بشود
و به هزار دلیل دیگر!
آیا بهتر نیست با سپردن سرنوشت روحانی به نمایندگان مجلس ،کار را یکسره کرد تا سه سال دیگر مجبور به تحمل اولین دولت ورشکسته پس از انقلاب نباشیم؟

وقتی ادامه حیات دولت روحانی، کشور را به ورشکستگی کامل می کشاند،به چه دلیل باید چنین دولت فعلی، ادامه حیات بدهد؟

اصولا در قانون اساسی استیضاح رئیس جمهور توسط مجلس برای چنین ایامی پیش بینی شده است! دندان لق و کرم خورده را باید کشید و هیچ عاقلی در این امر تعلل را جایز نمی شمارد! نمایندگان محترم مجلس! آیا قصد دارید تا سه سال دیگر دست روی دست بگذارید و شاهد درد کشیدن ملت باشید؟

منبع کانال تلگرامی دکترمحمدصادق کوشکی

@karbala5_kuoshki

یک نظر بگذارید