جستجو
آرشیو

روحانی غرق نفتکش و نقد معصومین

در این میان هم هیچ خبری از ژنرال نفتی کابینه (جناب زنگنه و مسئول اصلی ماجرای نفتکش) نیست، نه مصاحبه‌ای، نه واکنشی و نه ابراز تأسفی! ظاهراً مسؤول نفتکش‌های وزارت نفت هم علم‌الهدی یا رئیسی یا قرارگاه خاتم سپاه هستند و آنها باید در این خصوص به مردمی که صدها میلیون دلار از ثروتشان دود شده و به خانواده‌های داغداری که حتی پیکرهای سوخته عزیزانشان به دستشان نرسید، پاسخگو باشند

۱- روحانی بی‌مقدمه و در یک جلسه بی‌ارتباط با بحث نقد، سراغ معصومین (ع) می‌رود و بحث نقد ائمه را پیش می‌کشد. در یک جای دیگر هم به خطیب نماز جمعه تهران گیر می‌دهد. و حامیان روحانی به پخش نماز جماعت رئیسی از سیما، اعتراض می‌کنند.
۲⃣ – اما اصل مطلب، چیز دیگری است، نفتکش چند صد میلیون دلاری متعلق به ایران، حامل ۳۲ خدمه ایرانی و۶۰ میلیون دلار گاز در آب‌های شرق دور به شکلی مبهم و عجیب دود می‌شود و رئیس جمهور بعد از ۳ روز دستور پیگیری می‌دهد!

واریز سود سهام عدالت بعد از ۶ سال توقف توسط دولت روحانی آغاز می‌شود آن هم به ازای هر سهم یک میلیونی، ۲۶ هزار تومان و پس از دریافت حداقل ۴۰۰ هزار تومان از صاحبان سهام عدالت به عنوان مابقی قیمت سهام عدالت (و لابد مردم یادشان رفته که جهانگیری در مناظره‌ها می‌گفت؛ می‌خواهیم سهام عدالت و سودش را به صورتی به مردم بدهیم که مزه واقعی سهامدار شدن را بچشند)
۳⃣ – در این میان هم هیچ خبری از ژنرال نفتی کابینه (جناب زنگنه و مسئول اصلی ماجرای نفتکش) نیست، نه مصاحبه‌ای، نه واکنشی و نه ابراز تأسفی! ظاهراً مسؤول نفتکش‌های وزارت نفت هم علم‌الهدی یا رئیسی یا قرارگاه خاتم سپاه هستند و آنها باید در این خصوص به مردمی که صدها میلیون دلار از ثروتشان دود شده و به خانواده‌های داغداری که حتی پیکرهای سوخته عزیزانشان به دستشان نرسید، پاسخگو باشند.
۴⃣-  در مملکتی مانند ایران به جای پاسخگویی می‌توان بحران‌آفرینی کرد تا حواس همه از اصل ماجرا منحرف شود و جامعه و رسانه‌ها عوض مطالبه از مسئولین سرگرم موضوعات انحرافی شوند، تا دیگر همه فراموش کنند روحانی و دولتش در ماجرای نفتکش ایرانی نهایت تدبیر و دیپلماسی را به‌کار گرفت تا کسی یادش نیاید که چه بر سر سهام عدالت آمد و دولت روحانی چگونه سود مردم از این سهام را به ناکجاآباد حواله کرد، تا هیچ رسانه‌ای یقه ژنرال زنگنه را بابت گندکاری‌های پی در پی‌اش نگیرد و کسی نپرسد که آقای رئیس جمهور از زلزله‌زدگان کرمانشاه و کرمان چه خبر؟
۵⃣ – باز همان کلک قدیمی و آشنا! و عجیب آنکه هر بار روحانی و حامیانش از این کلک استفاده می‌کنند، اصولگرایان و رسانه‌ها با کمال میل این فریب را می‌خورند و مطالب اصلی را فراموش کرده و دنبال بحث‌های بی‌سر و ته مطرح شده توسط روحانی می‌روند، آن هم در حالی که معاون سازمان محیط زیست رسماً اعلام کرده که کیفیت بد سوخت عامل اصلی آلودگی هوای کلان‌شهرهاست و هیچ کس از روحانی و زنگنه و خانم ابتکار نپرسید سوخت‌های با کیفیت یورو ۵ وارداتی شما همین بود؟

منبع کانال تلگرامی دکترمحمدصادق کوشکی

@karbala5_kuoshki

یک نظر بگذارید