جستجو
آرشیو

آقای آخوندی یا جناب مصیبت ؟

معلوم نیست در قاموس لغات جناب آخوندی واژه ای به نام استعفا یافت شود چرا که هر کدام از فجایعی که در دوران صدارت ایشان رخ داده در حد یک استعفا بوده است: آتش سوزی قطار تبریز- مشهد، سقوط هواپیمای تهران-طبس، تصادف اتوبوس حامل سربازان، تصادف اتوبوس دانش آموزان، غیب شدن آقای وزیر در ایام زلزله کرمانشاه، بی خیالی محض ایشان در برابر زلزله زدگان کرمان و…..

۱- بعید است بتوان در تمام دنیا وزیری به خوش یمنی و مسئولیت پذیری جناب آخوندی پیدا کرد. بدون تردید ایران در دوران درخشان مدیریت ایشان بیشترین حجم حوادث جاده ای، ریلی، هوایی را شاهد بوده و البته خیال جناب وزیر هم راحت بوده چرا که کلیه قربانیان بیمه بوده اند.

۲- معلوم نیست در قاموس لغات جناب آخوندی واژه ای به نام استعفا یافت شود چرا که هر کدام از فجایعی که در دوران صدارت ایشان رخ داده در حد یک استعفا بوده است: آتش سوزی قطار تبریز- مشهد، سقوط هواپیمای تهران-طبس، تصادف اتوبوس حامل سربازان، تصادف اتوبوس دانش آموزان، غیب شدن آقای وزیر در ایام زلزله کرمانشاه، بی خیالی محض ایشان در برابر زلزله زدگان کرمان و…..

۳- در ملل متمدن اگر وزیری تا این حد پر برکت پیدا شود و استعفا ندهد جایی به نام پارلمان وجود دارد که شر چنین وزیری را از سر ملت کم میکند، (البته پارلمان هم جایی است که نمایندگانش با رأی مردم به قدرت رسیده اند نه با« تکرار » یک سیاستمدار خیلی زرنگ!)

نمایندگان عزیز مجلس اگر جناب آخوندی را استیضاح نکنند ، بعید نیست قربانی بعدی خودشان باشند، عزیزان اگر به ملت رحم نمیکنید، لااقل به خودتان رحم کنید.

منبع: کانال تلگرام دکتر محمدصادق کوشکی

@karbala5_kuoshki

یک نظر بگذارید