جستجو
آرشیو

فرود یک اوج

می گوییم چون سازمان اوج که قرار بود الگوی صدا و سیما باشد، کم کم به سطح صدا و سیما تنزل کرده و در فاصله گرفتن از ارزشهای دینی و انقلابی با رسانه ملی به رقابت برخاسته است

۱- سازمان رسانه ای « اوج » با بودجه سپاه و با هدف ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و دفاع از ارزشهای اسلامی و انقلابی تأسیس شد تا مستند هایی مانند« پل » و مسابقه هایی مانند فرمانده و آثار سینمایی مانند بادیگارد و به وقت شام با حمایت آن تولید و پخش شود.

۲- اما مدتی است که « اوج » دچار « فرود » فاحشی شده است، ساخت مستند هایی مانند هویدا و اشرف پهلوی ( که ثمره ای جز تطهیر خاندان پهلوی و درباریان نداشتند ) و مسابقه هایی مانند هفت روز، هفت ساعت (که هیچ نسبتی با ارزشهای اسلامی و انقلابی ندارند) و حمایت از تولید مجموعه پایتخت ۵ که در تضاد با تفکر اسلامی و انقلابی است و اهانت به مردم مسلمان ایران در آن فراوان رخ می د هد،نمونه هایی از این فرود یا حتی سقوط به شمار می رود .

۳- می گوییم چون سازمان اوج که قرار بود الگوی صدا و سیما باشد، کم کم به سطح صدا و سیما تنزل کرده و در فاصله گرفتن از ارزشهای دینی و انقلابی با رسانه ملی به رقابت برخاسته است.

۴- به نظر می رسد نداشتن یک اتاق فکر جدی و هوشمند ( مرکب از نخبگان فکری، فرهنگی انقلاب اسلامی با تسلط به حوزه های اندیشه، تاریخ معاصر سبک زندگی انقلاب اسلامی، فقه و…. ) و تصمیم گیری های عمدتا فردی، از مهمترین علل این فرود باشد، روندی که سپاه باید برای توقف فوری آن چاره ای بیاندیشد، چرا که هر گونه تاخیر و تعلل در این مهم زیانهای جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

منبع: کانال تلگرام دکتر محمدصادق کوشکی

https://t.me/karbala5_kuoshki

یک نظر بگذارید