جستجو
آرشیو

عادت به بی حجابی

اشکال شما افراطی ها اینه که می خواهید مردم رو به زور به بهشت ببرید! خوب شاید مردم بخوان بهشت رو تو همین دنیا تجربه کنن! به شما چه ربطی داره! شمایی که تو این دنیا ظرفیت و تحمل دیدن چند تا خانم خوشگل رو ندارید چه جوری می خواید تو بهشت با حوریها سرو کله بزنید؟ اصلا مشکل شما اینه که با زیبایی مشکل دارید!…

ماهنامه پاسدار اسلام در ستون سیاست تا دیانت نوشت: با توجه به عادی شدن بی حجابی در جامعه در سالهای اخیر و رونق جدی بازار برهنگی و بدن نمایی در میان بسیاری از زنان و دختران مملکت ،هنوز افرادی یافت می شوند که نتوانسته اند با این واقعیت اجتماعی کنار بیایند و آن را به رسمیت بشناسند و به آن عادت کنند. این جماعت خیال می کنند چون اسم مملکت جمهوری اسلامی است لذا باید احکام اسلامی مانند حجاب در آن لازم الاجرا و ساری و جاری باشد فلذا بابت عادی شدن بی حجابی در مملکت مدام در حال غر زدن و گلایه از مسئولین امر هستند و نه تنها اوقات مسئولان عزیز که زندگی را به کام خود و اطرافیانشان تلخ و زهر می کنند. برای حل این معضل ،روشهای مختلف عادت کردن به بی حجابی ، به صورت رایگان خدمت عزیزان حساس به این پدیده تقدیم می شود:

الف)عادت به بی حجابی به شیوه ناجا:اگر از چشم فرماندهان عالیه ناجا و پرسنل زحمت کش اداره امنیت اخلاقی نیروی انتظامی به این پدیده  نگاه کنید وضع حجاب و رعایت آن در کشور را خوب خواهید دید و مشکلی بی حجابی به چشمتان نخواهد آمد که لازم باشد به آن عادت کنید.

ب)عادت به بی حجابی به شیوه مسئولان متدین: ای آقا! مملکت هزار مشکل بزرگ و عظیم دارد آن وقت شما گیر دادی به چند نخ موی فلان خانم که از زیر روسری بیرون افتاده؟ مشکل شما اینه که از مشکلات کشور خبر نداری! برادر من نگاهت رو بزرگ کن! نباید شعاع دیدت تا نوک دماغت باشه!

ج) عادت به بی حجابی به روش مسئولان سابقا انقلابی و فعلا نوگرا: اشکال شما افراطی ها اینه که می خواهید مردم رو به زور به بهشت ببرید! خوب شاید مردم بخوان بهشت رو تو همین دنیا تجربه کنن! به شما چه ربطی داره ! شمایی که تو این دنیا ظرفیت و تحمل دیدن چند تا خانم خوشگل رو ندارید چه جوری می خواید تو بهشت با حوریها سرو کله بزنید؟ اصلا مشکل شما اینه که با زیبایی مشکل دارید ! همش دیدن ماتم و سیاهی و مصیبت؟ یه ذره هم چشمتون رو به دیدن زیبایی عادت بدید! ما که عادت کردیم از زیبایی لذت ببریم !

د)عادت به شیوه مسئولان غرب گرا: اشکال شما متحجرها اینه که دنیا رو ندیدید! اگه سرتون رو از لاکتون بیرون بیارید و دنیا رو ببینید از این که این قدر حقیر به مسائل نگاه می کنید شرمنده می شید! بابا امارات و افغانستان هم از ما جلو زدن و پیشرفت کردن ، اونوقت شما نشستید مثل طالبان و داعش به لباس زن مردم گیر می دید؟ اگه شما هم مث ما دنیا رو دیده بودید و تو  اروپا و امریکا زندگی کرده بودید و مزه آزادی و دموکراسی و حقوق بشر رو چشیده بودید  از این حرفهای قرون وسطایی نمی زدید!  شما طالبانهای وطنی کی می خواید احترام به آزادیهای فردی و عدم دخالت در حوزه شخصی رو یاد بگیرید؟ اگه برید خارج، حتی همین ترکیه و ارمنستان دم دستمون اونوقت می فهمید که زنهای ایرانی چقدر هم با حجابن!

و) عادت به روش مومنان عارف مسلک و خوش بین: برادر من ! اگه به گناهان خودت فکر کنی دیگه گناه بقیه به چشمت نمیاد! سعی کن همیشه گناهانت رو جلوی چشمت بیاری ، اونوقت دیگه متوجه بی حجابی نمی شی! امتحان کن! ما که سالهاست با این روش نگاه کردیم و متوجه چیزی به نام بی حجابی نشدیم!

ط) عادت به شیوه متولیان فرهنگ و ارشاد و صدا وسیما: چشمها را باید شست ،جور دیگر باید دید! اصولا زیبا بودن و زیبا شدن با ذات هنر و هنرمندان آمیخته است و این مایه مباهات است که زنان و دختران جامعه ما این قدر به زیبایی و آرایش و زیبا ظاهر شدن در جامعه اهمیت می دهند! این افرادی که شما بی حجاب می نامید در واقع هنرمندانی هستند که می خواهند جامعه ما را به دیدن زیبایی و لذت بردن از آن سوق بدهند و متاسفیم که هنوز در جامعه افرادی مانند شما یافت می شوند که چشم دیدن هنر و زیبایی را ندارند! اگر شما هم  مثل ما روزی چند فیلم هالیوودی بدون سانسور تماشا می کردید آن وقت مملکت از این تنگ نظریها عبور کرده بود!

دکتر محمدصادق کوشکی/ منبع: ماهنامه پاسدار اسلام

یک نظر بگذارید