جستجو
آرشیو

رسانه باید فکر انقلاب را تکثیر کند

رسانه باید فکر انقلاب را تکثیر کند/ انقلاب اسلامی توانسته مسیر جهان را تغییر دهد

محمدصادق کوشکی در اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر اظهار داشت: تعاریف و تعابیر مختلفی در توصیف انقلاب اسلامی ایران بیان‌شده است که می‌توان با دیدگاه مختلفی به این انقلاب نگاه کرد.

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران تصریح کرد: سلاح به عنوان نماد اغلب انقلاب‌های هم‌عصر انقلاب اسلامی ایران شناخته می‌شده است و انقلاب اسلامی ایران را می‌توان با نماد کاست معرفی کرد که در آن روزگار به عنوان یک رسانه مدرن قابلیت استفاده داشت.

کوشکی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بوده و این انقلاب موفق شد انسان‌های متفاوتی را تربیت کند که این از برکات و ثمرات مهم این انقلاب بوده است.

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران اظهار داشت: در دوران انقلاب اسلامی با دست‌های خالی کارهای بزرگی انجام‌شده است، در این انقلاب افرادی تربیت شدند که به آمریکا ثابت کردند من از تو نمی‌ترسم و از همه کمبودها و مشکلات عبور می‌کنند.

انقلاب اسلامی توانسته مسیر جهان را تغییر دهد

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران اظهار داشت: انقلاب اسلامی اتفاقی فرهنگی است که تازه شروع‌شده و توانسته مسیر جهان را تغییر می‌دهد.

کوشکی عنوان داشت: انقلاب اسلامی میوه‌های بسیار خوبی داشته است و وظیفه رسانه این است که این میوه‌ها را معرفی کند.

وی ابراز داشت: میوه‌های انقلاب اسلامی افرادی همچون شهید نادر مهدوی، شهید شهریاری و حسن میرخانی و … است که از این تعداد افراد در کشور و انقلاب اسلامی ایران کم نیستند.

منبع:فارس

یک نظر بگذارید