جستجو
آرشیو

راهکار اصلی حل مشکلات تشکیل مجلس انقلابی است

کوشکی: راهکار اصلی حل مشکلات تشکیل مجلس انقلابی است

افتتاحیه اعتکاف دانشجویان، طلاب و مردم در اعتراض به ناکارآمدی دولت در مسجد لولاگر برگزار شد.

محمد صادق کوشکی عضو هیات علمی دانشگاه تهران طی سخنانی در این مراسم با موضوع « تدابیر دولت برای تخریب اقتدار ملی» در جمع معتکفین گفت: این حجم از تعطیلی پروژه های علمی، تحقیقاتی، اقتصادی، موشکی و… در طی شش سال گذشته ناشی از ناکارآمدی نیست، ناشی از سوء تدبیر نیست، تمام این رفتار دولت فعلی با محوریت رئیس دولت، برای خوش خدمتی به غرب و خود کم بینی شخص رئیس جمهور است.

وی ادامه داد: امام (ره) می فرماید: ما ممکن است از دست امثال محمدرضا پهلوی نجات پیدا کنیم، اما به این زودی ها از دست شرق زده ها و غرب زده ها نجات پیدا نخواهیم کرد. چرا؟ چون فکرشان فاسد است. امام (ره) بارها و بارها این فکر فاسد را که ضررش از جاسوسی و نفوذی و دوتابعیتی و خیانت به مراتب بدتر است گوشزد می کردند.

کوشکی افزود: انحلال پروژه پرتاب ماهواره به فضا و اخراج دانشمندان علوم هوا فضا، تخریب بیش از ۷۰ درصد توان هسته ای و برچیدن سانتریفیوژها در فردو، وضعیت اسفبار دانشگاه ها خصوصاً دانشگاه تهران با اجرای سند ۲۰۳۰، تصمیم برای نابودی اقتدار موشکی، از اقداماتی است که در طی ۶ سال گذشته از سوی دولت شاهد آن بودیم و راهکار اصلی حل این مشکلات تشکیل مجلس انقلابی است.

کوشکی در ادامه سخنانش گفت: این افرادی که مقابل ما هستند برای ساختن، هوشمندی ندارند. به برخی از اینها میراث عمروعاص رسیده و جلوی عمروعاص ها باید هوشمند کار کرد.

وی گفت: راهکار اصلی برای نجات از این جریان و تفکر لیبرال حاکم بر دولت، پاکسازی مجلس بوده و این باید به نحوی عمل شود که تبدیل به پیراهن خونین خلیفه سوم نشود.

وی اظهار داشت: اگر اینجا تجمعی هست برای این است که ما اعتراض داریم. دیگر از این به بعد به اینها اجازه نمی دهیم دست به نمادهای اقتدار ما بزنند‌.

منبع: فارس

یک نظر بگذارید