جستجو
آرشیو

«تبار ترور» برای ارائه به اروپا، ترجمه می شود

کتاب تبار ترور که چندی پیش از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی به چاپ رسید و منتشر شد، تحلیلی بر عملکرد سازمان مجاهدین و بررسی چگونگی انحرافات فکری آنهاست.

محمد صادق کوشکی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی برن در این زمینه گفت: این کتاب اولین کتابی است که به صورت کامل با بررسی نشریه مجاهد که توسط سازمان مجاهدین منتشر می شد به سیر انحرافات فکری و سیاسی آنها پرداخته است.کوشکی با اشاره به اینکه تالیف این کتاب نزدیک به ۶ سال طول کشید افزود: تبار ترور اولین کتابی است که در آن اصلا از قول نیروهای انقلابی مطلبی را نیاورده ام و همه مطالب آن برگرفته شده از متونی است که در اطلاعیه ها و ارگان سازمان مجاهدین به چاپ رسیده است. لذا گمان می کنم که بطور کامل برای ارائه مظلومیت انقلاب اسلامی در برابر اقدامات تروریستی منافقین، مستمسک مناسبی باشد.

 این استاد دانشگاه با اشاره به این مطلب که کتاب تبار ترور در حال ترجمه برای ارائه به مقامات اروپایی است، گفت: برای اثبات حقانیت ایران در مبارزه با منافقین و  تروریست شناختن این گروه و حامیانش، هیچ مدرکی مناسبتر از این کتاب نیست که به زودی ترجمه شده و در اختیار مقامات اروپایی قرار خواهد گرفت.

یک نظر بگذارید