جستجو
آرشیو

در مجلس یازدهم کسی نباید سخنی از مذاکره با آمریکا بزند

مجلس یازدهم باید کشورمان و منطقه را پاکسازی کند و انتقام خون سردار شهید سلیمانی را مجلس آتی باید بگیرد در حالیکه این انتقام هنوز گرفته نشده است.

محمد صادق کوشکی در همایش لیست انتخاباتی ۹ دی که عصر امروز (دوشنبه) در مجتمع فرهنگی عرفان تهران برگزار شد، گفت: مجلس آینده دو وظیفه اصلی و مهم دارد که هیچکدام از مجالس ۴۱ سال اخیرمان چنین وظایفی نداشته‌اند.

وی افزود: مجلس یازدهم باید کشورمان و منطقه را پاکسازی کند و انتقام خون سردار شهید سلیمانی را مجلس آتی باید بگیرد در حالیکه این انتقام هنوز گرفته نشده است.

عضو لیست ۹ دی تصریح کرد: انتقام سردار سلیمانی زمانی گرفته می‌شود که حتی یک سرباز نجس آمریکایی هم در منطقه نباشد.

کوشکی با بیان اینکه در مجلس ما نباید آمریکایی و آمریکاپرست وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: در این مجلس نباید کسی حرف از ارتباط با شیطان بزرگ و کدخدا بزند؛ مجلس نماد اراده ملت است و ملت ایران اراده کردند که انتقام سردار حاج قاسم سلیمانی را بگیرند.

وی با تاکید بر این مسئله که نمایندگان مجلس یازدهم باید سربازان انتقام سردار سلیمانی باشند، افزود: در مجلس آتی یک نفر هم نباید جرأت کند حرفی از مذاکره و رابطه با آمریکا بزند چرا که این مجلس باید انقلابی فکر کرده و اقدام کند.

عضو لیست ۹ دی خاطرنشان کرد: مجلس آینده باید زمینه‌چینی اخراج سربازان نجس آمریکا و پاکسازی نفوذی‌های و مرعوب‌های دشمن را انجام دهد که متأسفانه هم‌اکنون به کرسی‌های قدرت تکیه زده‌اند.

کوشکی با بیان اینکه بر خلاف وصیت امام(ره) متأسفانه مجلس نشان داده که انقلاب به دست نااهلان افتاده است، گفت: مجلس آینده باید با حسن روحانی اتمام حجت کند.

منبع: فارس

یک نظر بگذارید