جستجو
آرشیو

حکم مدیر سایت عدالتخانه مصداق برخورد با یک رسانه بی پناه است

رسانه های رسمی کشور که به انعکاس اخبار مربوط به پرونده آقای موسویان مشغول بوده اند سکوت اختیار کرده اند در حالی که یک مدیر رسانه دانشجویی محکوم به شلاق و حبس شده است.

محمد صادق کوشکی گفت: حکمی که در مورد مدیر سایت عدالتخانه صادر شده است، مصداق کامل ضعیف کشی و برخورد با یک رسانه بی پناه دانشجویی است.

محمد صادق کوشکی، عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیر در گفت و گو با خبرگزاری برنا، افزود: مطالبی که در سایت عدالتخانه منتشر شده است، از منابع خبری کشور و به نقل از رییس جمهور، وزیر اطلاعات و وزیر دادگستری است و هیچ مطلب غیر واقعی و کذب در این سایت درج نشده است.

این تحلیلگر مسائل سیاسی ادامه داد: چنین برخوردهایی با رسانه های دانشجویی که تنها گناهش منتشر کردن سخنان مقامات رسمی کشور است باعث بی اعتمادی نسل جوان به مسئولان می شود.

کوشکی گفت: رسانه های رسمی کشور که به انعکاس اخبار مربوط به پرونده آقای موسویان مشغول بوده اند سکوت اختیار کرده اند در حالی که یک مدیر رسانه دانشجویی محکوم به شلاق و حبس شده است.

وی افزود: هم اکنون این وظیفه دولتمردان و شخصیت هایی است که این نقل قول ها از آن ها منتشر کرده است تا از کسانی که به خاطر نقل سخنان آنان محاکمه شده اند حمایت کند.

عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیر گفت: اگر آقای موسویان قصد شکایت از کسی برای انتشار اکاذیب را دارد بیاید از این مقامات و شخصیت ها شکایت کند نه از یک رسانه دانشجویی که خود انعکاس صادقانه اخبار می پردازد.

یک نظر بگذارید