جستجو
آرشیو

در مرگ منصوری انگشت اتهام به سوی دولت‌های غربی است

دولت‌های غربی با در دست گرفتن موضوع فوت منصوری می‌خواهند مانند سابق علیه ایران جوسازی کنند. آنها می‌خواهند بر این سناریو سوار شوند و تا مدت‌ها علیه ایران بتازند. با سبک‌سنگین کردن این گزاره‌ها می‌شود متوجه شد که از مرگ منصوری چه دولت‌هایی نفع می‌برند و به‌همین دلیل انگشت اتهام به سوی آنهاست؛ به‌خصوص آنکه صهیونسیت‌ها در اروپا نفوذ بسیار زیادی دارند

مرگ غلامرضا منصوری، قاضی متهم به فساد مالی که توسط رسانه‌های غربی منتشر شد، ابعاد تازه‌ای به خود گرفته است.
محمدصادق کوشکی درباره این موضوع به «فردا» گفت: «نخستین نکته درباره مرگ منصوری این است که چه کسی، چه گروهی و حتی چه کشوری از مرگ او سود می‌برند؟  اولین گزینه این است که گفته شود او از سر عذاب‌وجدان و ترس از رفتن آبرو خودکشی کرده است که اگر این فرضیه ثابت شود، مسئله فرق می‌کند اما اگر این گزینه کنار برود، طبیعی است که او به قتل رسیده باشد. مطالبه قوه‌قضائیه و مردم ایران مشخصا استرداد و محاکمه او در داخل ایران بود زیرا منصوری در معرض اتهام فساد مالی قرار داشت و اگر به ایران آورده می‌شد یا خودش به ایران می‌آمد و در دادگاه نسبت به‌موارد اتهامی پاسخ می‌داد، چه‌بسا اموال برده‌شده بازمی‌گشت؛ با چنین تحلیلی ایران از پلیس بین‌الملل درخواست کرد که او را جلب کند.»

کوشکی درباره علت جوسازی رسانه‌های غربی و ضدانقلاب تصریح کرد: «اکنون باید توجه کنیم که از دیروز تا کنون چه کسانی علیه جمهوری اسلامی جنگ روانی راه انداخته‌اند؟ مدتی بود که هیچ موضوعی در دست غربی‌ها برای هجمه به جمهوری اسلامی ایران وجود نداشت و پروژه واشنتگن-پاریس-لندن در موضوع کرونا که شکست خورد و دولت‌های آنها نتوانستند ایران را به کم‌کاری در بحران کرونا متهم کنند، اکنون با در دست گرفتن موضوع فوت منصوری می‌خواهند مانند سابق علیه ایران جوسازی کنند. آنها می‌خواهند بر این سناریو سوار شوند و تا مدت‌ها علیه ایران بتازند. با سبک‌سنگین کردن این گزاره‌ها می‌شود متوجه شد که از مرگ منصوری چه دولت‌هایی نفع می‌برند و به همین دلیل انگشت اتهام به سوی آنهاست؛ به‌خصوص آنکه صهیونسیت‌ها در اروپا نفوذ بسیار زیادی دارند».

او  در پایان درباره اینکه چه‌قدر این احتمال وجود دارد که سازمان منافقین دست به قتل منصوری زده باشند، یادآور شد: «منافقین ذلیل‌تر از آن هستند که بتوانند چنین کاری کنند و اگر هم کرده باشند به احتمال بسیار زیاد با سفارش صهیونیست‌ها بوده است».

یک نظر بگذارید