جستجو
آرشیو

پاسخ مردم تهران به خوئینی‌ها و چند نکته دیگر

سران دولت روحانی به جد معتقدند در هر کوی و برزن نشانی از دستاوردهای دولت به چشم می‌خورد و به همین دلیل باید مهم‌ترین دستاورد دولت تدبیر و امید، عادی شدن کشف حجاب و برهنگی زنان و دختران باشد!

دکتر کوشکی در کانال شخصی خود در پیام رسان ایتا نوشت:
الف) به دوستان عزیزی که بابت نامه موسوی خوئینی‌ها ناراحت شده و برای پاسخ به آن دست به قلم شده‌اند عرض می‌کنیم که حجم پاسخ‌ها، بیش از قواره نویسنده نامه بوده و ایشان بابت این همه توجهی که به نامه مذکور شده در پوست نمی‌گنجد! در ضمن پاسخ ایشان را مردم تهران در دوم اسفند سال ٩٨ دادند: وقتی رفیق جناب خوئینی‌ها به عنوان سرلیست اصلاحات در تهران فقط ٨۵ هزار رای آورد!

ب) کاش سازندگان مجموعه تلویزیونی شاهرگ برای ساخت این کار با یک آدم با سواد و مطلع از تاریخ معاصر، مشورت می‌کردند تا این حجم از اطلاعات غلط  را به خورد مخاطب ندهند!

بالاخره رسانه ملی است و قرار است منبع افزایش دانش تاریخی مردم باشد. و می‌دانیم که این توقع از مدیران سازمان اضافی است که متوجه خطاهای تاریخی چنین مجموعه‌هایی بشوند. برای مدیران سازمان، رنگ و لعاب نسوان موجود در آگهی‌های بازرگانی مهم‌تر از اطلاعات تاریخی مردم است!

ج) طفلکی اصلاح طلبان در انتخابات سال ٩۶ بارها گفتند که اگر رئیسی در انتخابات پیروز شود دلار ٧ هزار تومان و پراید ٢۵ میلیون خواهد شد ولی ٢٣ میلیون نفر این حرفها را باور نکردند و به  بلای امروز دچار شدیم! تصور کنید الان رئیسی به جای روحانی نشسته بود  و دلاری که ٧ هزارتومان بود و پرایدی که بدون قرعه کشی ٢۵ میلیون قیمت داشت!

د) سران دولت روحانی به جد معتقدند در هر کوی و برزن نشانی از دستاوردهای دولت به چشم می‌خورد و به همین دلیل باید مهم‌ترین دستاورد دولت تدبیر و امید، عادی شدن کشف حجاب و برهنگی زنان و دختران باشد!

@pas_kouchehaie_enghelab

یک نظر بگذارید