جستجو
آرشیو

جریان تحریف به دنبال ناامید کردن مردم است

محمدصادق کوشکی درباره بیانات اخیر رهبری مبنی بر تحریف حقایق از سوی دشمن اظهار کرد: یکی از مصادیق مهم جریان تحریف که به عنوان مکمل ماجرای تحریم عمل کرده و می‌کند نگرشی است که راه حل مشکلات کشور را ارتباط با آمریکا و انگلیس می‌داند.

وی تصریح کرد: از مصادیق تحریف این است که از سال ۹۲ تا به امروز مسیری را طی کردیم که انتهای آن به جایی رسید که فهمیدیم آمریکا وفای به عهد نمی‌کند اکنون هم جوی در فضای مجازی و کشور به راه افتاده که جو بایدن را نشانه امید مطرح می‌کنند که با آمدن آن برجام بازسازی می‌شود.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: کسانی که با نادیده گرفتن بدقولی‌های آمریکا به دنبال ترمیم چهره زشت آمریکا و اروپا در ذهن مردم هستند. حتی در رسانه‌ها به این مساله می‌پرداختند مطلع نبودند که برجام حالت شفاهی دارد و امضا نشده است.

کوشکی اظهار کرد: بنابراین تحریف دو حالت دارد یکی پاک کردن سابقه زشت آمریکا و اروپا در عدم وفای به عهد در برجام و دیگری حقیقتی است که حل مشکلات داخلی را در جای دیگری جستن، لذا همین جریان است که مکمل تحریم می‌شود، این جریان به دنبال ناامید کردن مردم است.

وی خاطر نشان کرد: هر کشور و جامعه‌ای که توانسته مشکلاتش را حل کند براساس تکیه بر توان داخلی و حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان داخلی بوده است. جریان تحریف موجب پایمال کردن حقوق مردم می‌شود.

این کارشناس مسائل سیاسی همچنین بیان کرد: ایران قدرتمند به نفع هیچ کدام از کشور‌های قدرتمند نیست و آن‌ها موافق ایران با ثبات و خودبنیان نیستند همه آن‌ها ایران را در حد عربستان گاو شیرده می‌خواهند.

منبع: ایسنا

یک نظر بگذارید