جستجو
آرشیو

مصاف غزه برنده‌ای اعجاب‌انگیز خواهد داشت

خبرگزاری فارس: یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: مصاف غزه برنده‌ای اعجاب‌انگیز خواهد داشت و اسرائیل باید از هم اکنون به فکر افتتاح یک پرونده وینوگراد دیگر برای ارزیابی پیامدهای خفت‌بار نبرد غزه باشد.

محمد صادق کوشکی عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس درباره حمله گسترده امروز رژیم صهیونیستی به نوار غزه گفت: بدون تردید بازنده اصلی نبرد غزه رژیم صهیونیستی خواهد بود همانگونه که در اوج ناباوری جهانیان رژیم صهیونیستی بازنده اصلی نبرد ۳۳ روزه معرفی شد.

کوشکی افزود: حماس، مردم غزه و مقاومت اسلامی فلسطین هیچ چیزی برای از دست دادن ندارند و از تمام موجودیت خود دفاع می‌کنند، حال آنکه رژیم صهیونیستی تهاجم گسترده به غزه را با اهداف کوتاه مدت و انتخاباتی تدارک دیده و به هیچ روی تاب تحمل پیامدهای درازمدت این تهاجم را ندارد. پیامدهایی که انجام عملیات‌های موشکی نامحدود و اعزام شهادت‌طلبان به گوشه گوشه فلسطین اشغالی بخش آشکار آن محسوب می‌شود و بخش‌های ناپیدای دیگری از این پیامدها با گذشت زمان آشکار خواهد شد.

وی این تهاجم را گامی جهت یکسره شدن مسئله فلسطین و تداوم مسیر رژیم صهیونیستی در جهت زوال ارزیابی نمود و اضافه کرد: در منطق تحلیلی انقلاب اسلامی هر گاه فشار و سبوعیت دشمن به حداکثر رسیده است در مقابل شاهد شکوفایی و رشد انقلاب اسلامی و جوانه‌های آن بوده‌ایم و امروز بدون تردید غزه جولانگاه مصاف میان اندیشه انقلاب اسلامی و استکبار جهانی است، مصافی که از ابتدای آغاز آن تا به امروز یک برنده مشخص و در عین حال اعجاب انگیز داشته است.

این کارشناس مسائل بین الملل خاطرنشان کرد: غزه حلقه مکمل جنوب لبنان خواهد بود و رژیم صهیونیستی از هم‌اکنون باید به فکر پرونده وینوگراد جدیدی جهت ارزیابی پیامدهای خفت‌بار نبرد غزه باشد.

یک نظر بگذارید