جستجو
آرشیو

توسل به گروهک مرده رجوی نشانه اوج درماندگی اروپا است

خبرگزاری فارس: استاد دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تأکید کرد: این اوج درماندگی اروپایی‌ها را می رساند که به فرقه مرده رجوی پناهنده شده و در این نعش مرده باد می‌‌کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمد صادق کوشکی عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در جمع این تجمع‌کنندگان اظهار داشت:‌ این اقدامات اتحادیه اروپا حاکی از آن است که آن روز که منافقین فاطمه ۳ ساله را در کانکس آتش زدند، قطعاً او بشر نبود و حقی نداشت، چه آنکه تنها جرم او این بود که پدر و مادرش جهادی بودند. آن روز که کارگری را در سر سفره افطار در مقابل چشمان اعضای خانواده‌اش سر بریدند، او هم حتماً بشر نبوده و حقی نداشته است.

کوشکی با بیان اینکه منافقین در اولین سال آغاز اقدامات تروریستی خود به اعتراف زرکش ملعون، بیش از ۶ هزار نفر از مردم عادی را در ایران ترور کردند، افزود: این گروهک تروریستی رسماً در فرانسه بیانیه صادر می‌کردند و مورد حمایت فرانسه و برخی دیگر از کشورهای اروپایی بودند.

این استاد دانشگاه در ادامه سخنان خود گفت: هنگامی که گروهک تروریستی منافقین در خدمت صدام قرار گرفت، فرانسه، آلمان و هلند به خاطر اینکه این گروهک از حیطه مسئولیت آنان خارج شده بود، این گروهک را تروریست نامیدند ولی بعد از این که به خواست خدا طومار رژیم بعثی پیچیده شد، دولت‌های اروپایی که در مقابل جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی ناتوان شده بودند، از فرط بیچارگی و بدبختی به گروهک رجوی پناه آوردند.

کوشکی افزود: اروپایی‌ها و سازمان‌های مدعی حقوق بشر می‌خواهند با ابزار دست قرار دادن گروهک منافقین، از این گروهک برای فشار به جمهوری اسلامی و پرونده‌سازی حقوقی علیه ایران بهره‌گیری کنند.

وی با بیان اینکه آن روز که گروهک نفاق افسار پاره کرده بود، دولت‌های اروپایی آن را تروریست نامیدند، اظهار داشت: اما الان که این گروهک تروریست، پوزه‌اش را به پوزه صاحبان اصلی خود مالیده است، آنها را به خیال خود برای ضربه زدن به ایران از لیست گروه‌های تروریستی خارج کرده‌اند.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه ما از انگلیس و فرانسه توقع هیچ رفتار انسانی نداریم، چرا که سال‌های سال است که گرگ‌صفت بودن خود را ثابت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: انگلیس و فرانسه دشمنان ملت ایران هستند و انشا‌ءالله به زودی پوزه نحسشان را به رهبری امام زمان(عج) در تمام دنیا به خاک خواهیم مالید.

کوشکی تأکید کرد: اروپا خیلی بدبخت است که به عنوان حربه برای ضربه زدن به ایران، به گروهک مرده و شکست خورده منافقین روی آورده است.

وی خطاب به دولت‌های اروپایی ادامه داد: اگر فکر کرده‌اید می‌توانید با این کار به ایران فشار بیاورید، مگر ۳۰ سال بیشترین فشارها را به ایران وارد نکردید ولی مگر ملت ایران از اهداف بلندش دست برداشت؟

این استاد دانشگاه با بیان اینکه این اوج درماندگی اروپایی‌ها را می رساند که به فرقه مرده رجوی پناهنده شده و در این نعش مرده باد می‌‌کنند، افزود: به مردم انگلستان، فرانسه و آلمان می‌گوییم که دولتمردان شما یک روزی القاعده را درست کردند و شرش دامن خودتان را در متروی لندن، انفجارهای اسپانیا و .. گرفت و امروز نیز به شما اعلام خطر می‌کنیم که ما زخم خورده تروریست هستیم و ملت ایران بیشترین قربانی تروریسم را در قرن ۲۰ به دست این گروهک داده است و دولت مردان شما که پشت و پناه نفاق شده‌اند با این کار خود به شما خیانت می‌کنند.

کوشکی خطاب به مردم اروپا ادامه داد: امروز حمایت دولتمردان اروپایی از تروریست‌ها موجب می‌شود که نیش این عقرب موذی دامن شما را بگیرد چرا که این گروه به ترور و غارت عادت دارند و غیر از ترور راهکار دیگری نمی‌دانند.

وی با اشاره به اینکه گروهک تروریستی منافقین کلاهبرداری‌های شدید مالی را در آلمان و هلند از خود بر جای گذاشته است، افزود: آتش این اقدام اتحادیه اروپا دامن مردم اروپا را خواهد گرفت لذا به مردم اروپا توصیه می‌کنیم که اجازه ندهند دولتمردانشان با دست خود القاعده دوم را درست کنند چرا که این گروه دوباره افسار پاره خواهد کرد و آن روز هزینه‌های این ترورها را مردم اروپا خواهند داد.

کوشکی با بیان اینکه مردم ایران در این سالها چنان آبدیده شده‌اند که اگر همه ارتش‌های دنیا در مقابلشان بایستند، خم به ابرو نمی‌آورند افزود: اتحادیه اروپا ما را از گروهک مرده رجوی نترساند چرا که خودشان شاهد بودند که حزب‌الله وحماس به عنوان فرزندان معنوی انقلاب اسلامی ایران به راحتی توانستند پوزده استکبار جهانی را به خاک بمالند.

وی با تاکید بر اینکه اروپا با دست خود مار در آستینش پرورش می‌دهد ادامه داد: انشاءالله به زودی مرگ کامل گروهک تروریستی منافقین و دولتمردان استکباری فرانسه، انگلیس ،آلمان وهلند و در راس آنها آمریکا را شاهد خواهیم بود.

یک نظر بگذارید