جستجو
آرشیو

ستاد ضربه فنی

احمدی نژاد: ستادی جهت زمین زدن دولت تشکیل شده است!(خبر۲۱/۸/۸۸)

بنا به اطلاعات واصله اعضای این ستاد عبارتند از:

۱- (ا،ج،م) نامبرده ریاست این ستاد را بر عهده داشته و در طول فعالیت این ستاد(از ابتدای سال۸۴ تا به امروز) از انجام هر کاری که بشود و تصورش را بکنید جهت به زمین زدن دولت رویگردان نبوده است! شرکت در جلسه رقص بانوان در ترکیه، صدور مجوز بی حجابی خانم های توریست و خارجی در ایران، به رسمیت شناختن ملت اسرائیل، تمجید و تجلیل از تمدن آمریکایی، ارائه تئوری مردن خدا در صورت مردن انسان، طرح نظریه رسیدن قد انسان تا خداوند، به باد دادن میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور، دعوت از محمدرضا گلزار به ریاست جمهوری  و گرفتن وقت ملاقات فوری با رئیس جمهوری برای نامبرده، همراهی با انجمن حجتیه و… از جمله کوچکترین اقدامات اسفندیار جان مشایی در مقام ریاست ستاد ضربه فنی کردن دولت بوده است!

۲- (د،م،ر، ر،) این چهره در انتخابات سال ۸۴ تا دقیقه نود در ستاد انتخاباتی برادر رفسنجانی فعال بود و بعد از خاتمه انتخابات در یک حرکت توبه جویانه به دامان پر مهر محمود و دولت عدالتخواه بازگشت و از همان زمان تا به امروز به عنوان معاون اول ستاد ضربه فنی کردن دولت به ایفای نقش پرداخته است! دکتر محمدرضا رحیمی نیز مانند ریاست ضربه فنی کردن دولت (اسفدیار جان مشایی) وجودش همین جوری بهترین بهانه برای زمین زدن دولت است.

۳- (م،ک) موهای دم اسبی قیافه هنری و اظهار نظرهای آن ورآبی ایشان نقش مهمی در ضربه فنی کردن دولت های نهم و دهم داشته است! ایشان مشاور رسانه ای ستاد به زمین زدن دولت بوده اند و دیدگاه های ایشان در خصوص لزوم استقبال  از خوانندگان لس آنجلسی در تهران، تأ ثیر فیلم های وسترن در عملکرد رزمندگان اسلام، توصیه بانوان مسلمان به دوچرخه و موتورسواری و… نقش مهمی در زمین خوردن دولت های نهم و دهم ایفا کرده است!

۴- (ص،م) ایشان مشاور ارشد، دستیار ویژه، وزیر کشور، بچه مایه دار و اخیراً وزیر رفاه ستاد ضربه فنی کردن دولت بوده اند. (اینکه چرا این ستاد وزیر کشور یا وزیر رفاه دارد به ما مربوط نیست! در این رابطه می توانید با مسئولان این ستاد تماس بگیرید و توضیح بخواهید!) مهمترین نقش ایشان در زمین زدن دولت نهم آن بود که به عنوان یک سرمایه دار کلان در دولت نهم حاضر شده و حیثیت ساده زیستی و عدالتخواهی دولت نهم را به صورت بنیادین خدشه دار نمود!

۵- سایر اعضای این ستاد عبارتند از (م، ج، ب، خ) یا همان مهرداد بذر پاش خودمان(که در همه امور از درآوردن روزنامه تا اداره پارس خودرو و سایپا و اداره سازمان ملی جوانان و خیلی کارهای دیگر سر رشته داشته و علیرغم سن و سال کمش از هر انگشتش یکی دو تا هنر سرازیر است!)،(ع،ا،ج) یا علی اکبر جوانفکر که مشاور رسانه ای ستاد مذکور است و معمولاً در سر بزنگاه (مثلاً مقطع اختلافات جدی با دولت و مجلس!) یک دفعه ظاهر شده و با نوشتن یک مطالب چند خطی چنان دولت را به هچل می اندازد که برای راست و ریس کردن قضیه، دخالت خود رئیس جمهور هم مفید واقع نخواهد شد، (م،ع) یا همان مهندس علی آبادی که با کفایت و قدرت، حیثیت ورزش دولت نهم را به باد داد و در ستاد به زمین زدن دولت مدیریت تربیت بدنی را بر عهده داشته است! آخرین نمونه از اقدامات وی در زدن دولت، حضور مقتدرانه ایشان در رختکن تیم فوتبال بانوان ایران بوده است!

۶- عضو ویژه ستاد ضربه فنی کردن دولت (م، ا) نام دارد! ایشان در انجام کارهایی که دولت را با سر به زمین بزند کارشناسی ارشد دارد و در طول سالهای ۸۴ تا به امروز از تلاش برای زمین زدن دولت های نهم و دهم خسته نشده است! حمایت همه جانبه از مشایی، دکتر رحیمی، کلهر، جوانفکر، شمقدری، علی آبادی و بقیه اعضای ستاد ضربه فنی کردن دولت، انتخاب آدم های کوچک برای تصدی کارهای بزرگ، بی مسئول گذاردن بسیاری از ادارات و دستگاههای دولت درمدت های طولانی، دادن وعده های بزرگ و عمل نکردن به آنها (مثل انتقال دفاتر شرکت های دولتی به محل فعالیت اصلی شرکت ها، جلوگیری از تشرف مکرر مدیران دولتی به حج، افزایش قدرت خرید مردم، افزایش واقعی حقوق کارمندان و کارگران، مقابله با رانت خواری و رانت خواران و مفسدان اقتصادی و…، بی اعتنایی به تذکرات روحانیت، مراجع و چهره های متدین و کارشناس از جمله اقدامات ایشان به عنوان عضو ویژه ستاد ضربه فنی دولت به شمار می آید. تأسیس مکتب فکری، فلسفی و اجرایی «گرمسار- نارمک» و به راه انداختن انواع رایحه ها در مملکت ( مثل رایحه خوش انتقاد پذیری، رایحه خوش شایسته سالاری و…) از دیگر اقدامات ایشان بوده است!

۱۲پاسخ به “ستاد ضربه فنی”

 • یکی از شگردان قدیمی:

  امیدوارم که انقلاب را زمین نزنند…. موفق باشید

 • الکی:

  فکر می کنم در مورد استاندار جدید فارس خیلی زود قضاوت کردید و هیچ گاهکم تجربگی و یا غیر بومی بودن دلیلی بر عدم کارایی نیست.زیرا مصادیق بسیاری در طول تاریخ برای رد کردن این نظر وجود دارد

 • آقای کوشکی از شما که استاد دانشگاه و به قول معروف آدم فرهیخته ای هستی این سبک نوشتن برآزنده نیست از شما نتظار دیگه ای داشتم… گرچه خودم خبرنگارم و البته کارشناسی ارشد از دانشگاه امام صادق و ادعای فرهیخته بودن نمی کنم ولی از شما انتظار نمی ره مثل گزارش یه سازمان اطلاعاتی مطلب بنویسید ..ولی چرا از شما انتظار مبی ره. اشتباه کردم.. اینجاست که فرق یه اصلاح طلب با یه اصولگرا مشخص می شه
  با عرض پوزش

 • مسعود:

  جانا سخن از زبان ما میگویی…

 • دانشجو:

  سلام و ادب خدمت دکتر
  امیدواریم حالا کخ آقای احمدی نژاد کار خودشو کرده ، حداقل ایشون بتونه کار کنه

 • دانشجو:

  البته آقای دکتر تکه اول این پست محشره

 • مطلبت را در وبلاگم درج کردم

 • یکی از اعضای اون جلسه جلسه:

  راستی چرا م.ا از ا.ج.م این همه حمایت میکنه
  لطفا به ایمیلم جواب رو بفرستید

 • محمد:

  کو گوش شنوا؟!

 • همت:

  دکتر جان به خاطر همین مستقل و باز و بدون غرض فکر کردنت بهت ارادت دارم اصول گرای واقعی خودتی . مطلبت راجع به استاندار فارس معرکه بود ولی کو گوش شنوا . امیدوارم به احترام خون شهدا این انقلاب علیرغم اشتباهات مکرر آقایون حفظ بشه و دشمنان این مملکت بیش از پیش ناامید بشن . امید روزی که افرادی چون شما سکاندار شوند هر چند که جامعه به دست عوام است و عوام هیچگاه شما را نمیشناسند و یا اگر بشناسند دیر میشناسند ؟ ! دکتر در انتخابات آینده مجلس منتظر حضور مجددت هستیم . یا علی

 • امید مهدی‌نژاد:

  فقط نظر آقای عشوری
  درود بر عشوری
  درود بر عشوری

یک نظر بگذارید