جستجو
آرشیو

قتل خواهرزاده موسوی توسط محاربین هتاک صورت گرفته‌است

محمد صادق کوشکی استاد دانشگاه در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به حوادث روز گذشته تهران و اهانت اغتشاشگران به ارزش‌های اسلامی و ایرانی اظهار داشت: به نظر من حوادث روز عاشورا و رفتار اغتشاشگران با روزهای گذشته کاملا متفاوت بوده است و باید برای این روز حساب جدیدی باز کنیم.
وی دلیل خود را در متفاوت دانستن حوادث روز عاشورا با روزهای دیگر را در محارب بودن اغتشاشگران علیه اسلام و انقلاب دانست و گفت: کسانی که روز گذشته در خیابان‌ها حاضر و علیه انقلاب و اسلام شعار دادند در حقیقت عناد خود را نسبت به جمهوری اسلامی و ارزش‌های دین مبین اسلام نشان دادند.
این استاد دانشگاه با بیان اینکه ممکن است برخی‌ها اعتراضات سیاسی داشته باشند و یا اینکه حتی به نظام سیاسی کشور نقد داشته باشند و بخواهند اعتراض و نقد خود را طی راهکارهای قانونی ارائه کنند اما به نظر می‌رسد که اغتشاشگران دیروز نه نقد سیاسی داشتند و نه نقدی به نظام جمهوری اسلامی بلکه این افراد جهت مقابله با اسلام به خیابان‌ها ریخته بودند.
کوشکی با بیان اینکه مقابله اغتشاشگران با ارزش‌های دین مبین اسلام حتی به صورت تئوریک و علمی نبود، یادآور شد: حرکت وحشیانه اغتشاشگران در روز عاشورا نه تنها از یک مسلمان بلکه از یک ایرانی نیز بعید بود چرا که حتی غیرمسلمانان ایرانی به ارزش‌های اسلام اهانت نمی‌کنند مگر اینکه به صورت مستقیم به آمریکا و رژیم صهیونیستی وابسته باشند.
وی با بیان اینکه هتاکان به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین حکم محارب دارند و همانند گروهک‌های منافقین از جمله گروه فرقان عمل کردند، تصریح کرد: نیروی انتظامی و مردم وظیفه دارند از ارزش‌های خود دفاع کنند و در مقابل این هتاکان محارب بایستند.
این استاد دانشگاه با بیان اینکه موسوی و کروبی مهره‌های سیاسی مرده هستند، گفت: موسوی به عنوان یک مهره سیاسی مرده توان محارب بودن را ندارد البته اگر هتاکان روز عاشورا به هر مهره سیاسی وابسته باشند، آن مهره نیز محارب خواهد بود و باید طبق برخورد با یک محارب با آنها برخورد شود.
وی با اشاره به کشته شدن خواهرزاده موسوی در حوادث روز عاشورا گفت: هر کس که در روز عاشورا کشته شده است، قطعا توسط محاربین هتاک به قتل رسیده است که باید گفت خواهرزاده موسوی نیز می‌تواند جزء قربانیان این حادثه باشد که توسط محاربین به قتل رسیده است.

۵پاسخ به “قتل خواهرزاده موسوی توسط محاربین هتاک صورت گرفته‌است”

 • ...:

  با عرض سلام و تسلیت ایام
  به وبلاگ ما هم سر بزنید
  یا علی

 • سعید:

  دلم برات می سوزه صادق جون کارت به کجا رسیده که برای یک جو متاع دنیا چنین به پاچه خوری محمود و سید علی خامنه ای جنایت کار رسیدی! نمی دونم شاید خودت هم از همون قاتل ها باشی که حاضره کلت دست بگیره و مثل آب خوردن تو خیابون آدم بکشه. مردم رو که محارب می دونی… این محارب ها چند تا باشند خوبه؟ ده تا، صد تا ،هزار تا ؟ تا چندتا رو حاضری بکشی؟ تا چند تا خونواده رو حاضری داغ دار کنی؟ چند تا بچه رو حاضری یتیم کنی؟
  یک خورده فکر کن ببین کاری که داری می کنی رو کی انجام می ده؟ حسین یا یزید؟ آیا امام تو تو خیابون مردم رو زیر می گیره؟ جوون مردم رو می کشه؟ به دختر مردم تجاوز می کنه؟ نکنه همین محارب ها به خودشون هم تجاوز می کنن؟

 • سعید:

  لعنت بر یزید و اعوان و انصارش تا روز قیامت!

 • انقلاب فرماسونری در ایران

 • به این دکتره بگین: نظر نده نمیمیره !!

یک نظر بگذارید