جستجو
آرشیو

You are currently browsing the پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمدصادق کوشکی blog archives for اکتبر, 2008.

Archive for اکتبر, 2008

امیدواریم این دیدار در همین حد بوده باشد

محمد صادق کوشکی در گفتگو با خبرنگار سیاسی برنا در خصوص دیدار نمایندگان مجلس ایران با نماینده مجلس آمریکا ، گفت: امیدواریم همانگونه که این افراد مدعی شده اند این دیدار اتفاقی بوده باشد.

وی با بیان اینکه این افراد گفته اند که تنها یک بازدید از محوطه کنگره آمریکا داشته اند و نه بیشتر، عنوان کرد: اگر خلاف این موضوع صورت گرفته باشد قطعا یک علامت سوال برای افکار عمومی ایجاد خواهد شد که این دیدار با اجازه چه کسی صورت گرفته و آیا این افراد صاحب صلاحیت بوده اند و یا اینکه در چه زمینه ای این گفتگو صورت گرفته است. ادامه مطلب »

عراق با امضای توافقنامه امنیتی به یکی از ایالات آمریکا تبدیل می شود

یک کارشناس مسایل خاورمیانه امضای توافقنامه امنیتی را حربه بوش برای توجیه افکار عمومی آمریکا دانست و گفت: با امضای این توافقنامه عراق به یکی از ایالات آمریکا تبدیل خواهد شد.

صادق کوشکی کارشناس مسائل خاورمیانه در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی حیات با اشاره به افزایش فعالیت های آمریکا برای امضای توافقنامه امنیتی عراق اظهار داشت: دولت بوش برای به دست آوردن افکار عمومی به ویژه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری این کشور، درپی یک پاسخ قانع کننده است تا برای خود و حزب متبوعش مشروعیت کسب کند. ادامه مطلب »

حکم مدیر سایت عدالتخانه مصداق برخورد با یک رسانه بی پناه است

رسانه های رسمی کشور که به انعکاس اخبار مربوط به پرونده آقای موسویان مشغول بوده اند سکوت اختیار کرده اند در حالی که یک مدیر رسانه دانشجویی محکوم به شلاق و حبس شده است.

محمد صادق کوشکی گفت: حکمی که در مورد مدیر سایت عدالتخانه صادر شده است، مصداق کامل ضعیف کشی و برخورد با یک رسانه بی پناه دانشجویی است.

ادامه مطلب »

«تبار ترور» برای ارائه به اروپا، ترجمه می شود

کتاب تبار ترور که چندی پیش از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی به چاپ رسید و منتشر شد، تحلیلی بر عملکرد سازمان مجاهدین و بررسی چگونگی انحرافات فکری آنهاست.

محمد صادق کوشکی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی برن در این زمینه گفت: این کتاب اولین کتابی است که به صورت کامل با بررسی نشریه مجاهد که توسط سازمان مجاهدین منتشر می شد به سیر انحرافات فکری و سیاسی آنها پرداخته است. ادامه مطلب »

الگوی نمایندگان نباید “حرام‌خواران” باشند

 

خبرگزاری فارس: یک استاد دانشگاه، مقایسه اعطای مبلغ ۱۰۰ میلیونی به نمایندگان در قبال ثروت افسانه‌ای رانت‌خوارن و حرام‌خواران از سوی رئیس مجلس را نادرست دانست و گفت: الگوی نمایندگان که نباید حرام‌خواران باشند.

محمدصادق کوشکی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با تاکید بر اینکه تمام کسانی که در عرصه‌های مختلف انجام وظیفه می‌کنند از بابت تامین معیشت باید اطمینان داشته باشند، گفت: این موضوع در حالی رخ می‌دهد که بسیاری از کارمندان مستخدم دولت در زیر خط فقر قرار دارند. ادامه مطلب »